Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem ismerem, mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kkzz kérdése:

Nem ismerem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Reggelente szoktam látni egy nagyon szép lányt a buszmegállóban, valamint egy busszal szoktunk utazni. Nem ismerjük egymást, a nevét sem tudom, egyáltalán semmit, tehát a "keress egy közös ismerőst" és hasonló jellegű tanácsokat kérlek mellőzzétek!


Hogyan szólítsam meg, egyáltalán mit kéne csinálnom hogy valami legyen a dologból? Az is lehet, hogy egyáltalán nem az esetem, hiszem egyenlőre csak annyit tudok róla, hogy szép. Ötletek?


2010. nov. 8. 20:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy 16F, és ő is kb ennyi lehet.
2010. nov. 8. 20:56
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy cetlit adhatnál neki, a neveddel és az msn-címeddel ellátva és röviden az okot megfogalmazva, hogy miért kapta.

Pl.: Zsolti vagyk, msn-cím, szívesen megismernélek, ha van kedved vegyél fel msn-re.:)

2010. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megérkezel a buszmegállóba, és rádnéz, akkor köszönj neki. Kezdetben szerintem ennyi elég is, nehogy túl nyomulósnak tűnj. Később megkérdezheted tőle a buszon, hogy szabad e a hely mellette, és leülhetsz mellé. Ha mosolyog, akkor látod rajta, hogy nyitott egy kis társalgásra, és beszélgethetsz is vele. Pl. Melyik suliba jár, milyen neki ott, hova jár szórakozni, van e hobbija, stb. Ha bejöttök egymásnak, akkor több is lehet a dologból, ha viszont nem, akkor bár lesz egy barátotok a buszon, és nem lesz unalmas a napi utazás.
2010. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de kérek szépen válaszokat mééég!
2010. nov. 8. 21:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha már láttátok egymás párszor (úgy tűnik igen), akkor köszönj rá.

Ne próbálj előre szövegeket kitalálni, mert úgysem úgy fog történni és csak nagyobb zavarban leszel.

Képzeld el, hogy már rég ismeritek egymást. Mintha egy régi haver lenne.

2010. nov. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!