Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha megtetszik nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha megtetszik nektek egy pasi, akkor melyik opciót választjátok? /16 éves fiú/

Figyelt kérdés

1.) Megvárjátok míg leszólít, és kezdeményez a fiú.

2.) Ha meglátjátok próbáltok mélyen a szemébe nézni.

3.) Kisebb utaló jeleket tesztek a fiú felé.

4.) Semmit nem csináltok az ügy érdekében.


Többség szerint egy helyes srác vagyok, és én eddig leginkább a 4-es verzióval találkoztam. Nem várom el, hogy a csaj kezdeményezzen. De ha tetszem valakinek, akkor nem is fog senki se bejelölni közösségi oldalakon, és elkezdeni velem dumálni?


2010. nov. 7. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
3
2010. nov. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ha a 3-as... milyen fajta jeleket? :P
2010. nov. 7. 18:03
 3/10 anonim válasza:

egyes és a kettes között :D



15/L

2010. nov. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1.es

A koromat nem írom mert kinevetnének:)

2010. nov. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
melyen a szemebe nezek.de mivel felenk vagyok,nem egyszeru. altalaban nem vagyok felenk,de ha egy fiu igazan tetszik,ugy elpirulok mint a fene es ra se nezek. de ha egy hullamhosszon vagyunk,akkor nem problema.
2010. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4
2010. nov. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát, figyi: nekem úgy volt, hogy mindig 4.-est tettem :D Képzelegtem magamban, és ennyi. (Barátommal se úgy jöttünk össze direktbe, h na akkor megszerzem magamnak :D csak haverkodásnak indult :))
2010. nov. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

kérdező,te mit tartasz utaló jelnek?

amúgy néha 1,neha 2,neha 4

2010. nov. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
2
2010. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1,2
2010. dec. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!