Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti randiznátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti randiznátok egy rocker sráccal?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Van egy srác, kb. 180 magas, barna hajú, zöld szemű. Piros, kék vagy zöld kockás ingben, szürke pólóban, világos farmerben és fekete acélbetétesben szokott járni. Szerintem jól néz ki.
2010. nov. 7. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Köszönjük, Emese.
2010. nov. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
hátha teli van a feje piercinggel akkor nem.
2010. nov. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
leírásod alapján nekem nem elég deviáns. :D
2010. nov. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
És a természete milyen? Vagy neked CSAK a külsö számít?
2010. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Minden lánynak csak a külső számít, bármit is mondanak :) Meg talán a pénz, de ahhoz nagyon sok kell.
2010. nov. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Én 20 éve randiztam ilyennel. :)

Tudsz azonosulni vele, érdekel a személyisége, vagy gázos a külseje?

Ha utóbbi - szerinted, akkor hagyd ki.

Ebben a korban nem mérvadó ez az öltözködés, már nem állnék szóba ilyennel, ha 36 lenne. :)

2010. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
90%
A leirás alapján inkább punk a gyerek :D de alap h randiznék ilyennel ( a jelenlegi barátom is hasonló ) mi baj lenne ezzel? :O 16/L
2010. nov. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. :) De nehogy a mi véleményük alapján dönts. :D
2010. nov. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én barátom rocker. Fekete bőrdzseki, gitározik is. De attól hogy milyen a stílusa lehet normális. :)

16/L

2010. nov. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pár éve teljesen odavoltam a rocker pasasokért. Húszas éveim elejéről beszélek. Most vagyok 25, most már nem számít a zenei stílus. Sőt azt mondom, hogy a korban hozzám illő (>=30 év) pasik körében gáznak tartom, ha nagyon rockeresen öltözködnek. Mondjuk a hosszú haj még mindig tetszik... :D Csak már nem kritérium, mint régen (!).
2010. dec. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!