Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Nektek mi jön le ebből a sztoriból? Folytatás lent.

Figyelt kérdés
több mint 2 hónapja megismertem egy pasit az egyik közösségi oldal társkereső részén.személyesen soha nem találkoztunk még.nagyon sokat beszéltünk minden nap,aztán végül eljutottunk oda h szerelmesek lettünk egymásba.tudom ez így furán hangzik h nem találkoztunk még és szerelmesek vagyunk,de hát ez van.mindíg ugy köszön h szija szerelmem,vagy édesem,vagy kicsim,vagy bármi ilyesmi,de mindíg becézget.és én is őt.eddig azért nem sikerült még taliznunk,mert rengeteget dolgozik,hétvégén is,és hát majdnem 100 km a távolság közöttünk.de írta h már az a legnagyobb vágya h velem lehessen,és én szintén ezt érzem.csak én eközben attól félek h nagyon kiadtam az érzéseimte neki,amit lehet h nem kellett volna.a kérdésem az lenne h hogyan érjem azt el h fent maradjon az érdeklődése írántam,és minél jobban akarjon velem találkozni.tehát h ne tűnjön úgy h teljesen oda vagyok érte,hanem legyek titokzatos a szemében.ezt hogyan csináljam?amúgy minden nap beszélünk,van mikor ő ír rám,van mikor én írok rá.tanácsokat várok,értelmeseket.amúgy már kilátásban van a randink,mostanában valamikor.segítsetek.én 26 vagyok,ő 21.köszönöm szépen a válaszokat.
2010. nov. 7. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem attól leszel titokzatos, hogy nem fejezed ki az érzéseid..attól csak sebezhetõ leszel..

Te nem titokzatossàgot akarsz, csak elbújni, nehogy megbàntson és félsz milye ember is õ "valójàban" (bocsi ha bàntó voltam, nekem így jött le)

én is neten ismertem meg a baràtom, mi lassan egy évesek leszünk

17/L

2010. nov. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy kis óvatosság adalék:az ilyenkorú fiúk sportból csinálják ezt.Lehet hogy ha meginvitálod magadhoz egy éjszakára akkor rábólint de az első komolykodó szakasznál(pl pofavizit a szüleidnél)ágyőt mond
2010. nov. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat.iagzából részben igazad van.volt egy nagy csalódásom nem régen és talán félek,hogy ujra csalódni fogok és félek az ismeretlentől,hogy ő valyon milyen ember.de részben nekem is igazam van,titokzatosnak is szeretnék tűnni,hogy jobban érdekeljem őt,mert ugyebár a pasik mindíg jobban értékelik az olyan csajokat akikrét kicsit küzdeni kell,és nem egyből a karjaikba omlanak.
2010. nov. 7. 13:57
 4/4 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak is köszönöm a válaszát.hát majd nemsokára kiderül h mi is a helyzet.ugyanis nemsokára találkozunk.
2010. nov. 7. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!