Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan költözhetek lánykoleszba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan költözhetek lánykoleszba?

Figyelt kérdés
Haverommal szeretnék beköltözni óvónő koleszba, csak valami jó kifogás kéne a koleszigazgató felé gondoltam ilyenre hogy terrorizálnak minket a másik koleszba stb. Várom az olyan válaszokat akik hasonló helyzetben voltak és sikerült nekik. Valami nagyon ütös érv kéne csak nemtom mi. Degenerált válaszoktól kíméljetek! köszi
2010. nov. 7. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
mondd azt hogy b uzik vagytok 100% h beválik
2010. nov. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
degenerált kérdésre degenerált válasz létezik...
2010. nov. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
:D de beteg :P szerintem nem fog sikerülni. Mondjátok, azt, hogy homik vagytok és a másik kollégiumban folyamatosan ezt szóvá teszik, de ez titeket nagyon zavar, hiszen nem ártottatok senkinek. Albérletre nincs pénzetek. Egy pár könnycsepp is belefér az egyikőtöktől XD kicsit rizsázol még mellé neki, hogy ez megkülönböztetés meg mittoomén de nem akarsz feljelentést tenni mert túl sok gonddal jár stb...
2010. nov. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
:D csak jó ötlet volt ez a homárság XD
2010. nov. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Csak nem sopronban?


Hát sztem az jó lenne hogy terorizálnak vagy ilyesmi... :D

Hát a b*zit nem biztos hogy beveszi...

2010. nov. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
saten lassú 1.voltam xd
2010. nov. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jó de én többet gépeltem! :D
2010. nov. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amúgy meg simán beveszik csak elő kell adni magad :)
2010. nov. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
inkább nyírjátok ki a karbantartót vagy a takarítót és vállaljátok el a munkáját ingyen.
2010. nov. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Add önmagad és elhiszik hogy fullb uzi vagy te kanos baxógép ;)

első voltam

2010. nov. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!