Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek bejön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejön?

Figyelt kérdés

Bejön nektek a szemöldök piercing fiúkon ?

Ja és cross motorozok verseny szinten.

Ui:Nem azért van piercinem , hogy ezzel esetleg növejem az esélyemet a csajoknál , márha ez bejön nektek , crossozni szintén nem ezért crossozok , csak érdekelne a véleményetek.

Kort is írjatok légyszives.


2010. nov. 7. 08:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem a piercingek nem jönnek be de a cross motor nagyon:D 16/L
2010. nov. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint nem. 19/L
2010. nov. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A mell piercing jobban tetszik férfiakon (karika), hobbik nem szoktam izgatni, örülök, ha van valami, ami boldoggá teszi (rajtam kívül is). :)

21/L

2010. nov. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én a fiúkon az orrpiercinget szeretem, olyat mint amilyen a bikáknak van. arra nagyon izgulok!!!

komolyan: a szemöldökpiercing nekem nemtetszik

2010. nov. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem jön be a piercing, akárhol legyen is.

A cross motorozásról pedig az a véleményem, hogy nem járnék ilyen sráccal: túlféltő vagyok azokkal akiket szeretek, és folyamatosan rettegnék, hogy meghal, megsérül, stb. Szerintem elég durván rosszul lennék, miközben verseny van pl. (szemem előtt hal meg, stb), vagy ha csak gyakorol. Nekem ez ilyen fóbiám:S

Szóval nem.

19/L

2010. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem bejön a piercing,most eszembe is jutott valaki,akinek van és volt vmilyen kapcsolatom vele... :$ :$ 22L
2010. nov. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szemöldök piercing borzalmas, motor oké.

21L

2010. nov. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy se nem oszt se nem szoroz a piercing vagy a motor, a lényeg, hogy legyen jó a kisugárzásod és látszodjon, hogy jól érzed magad a bőrödben, piercinggel, vagy anélkül. Az viszont már bejön, hogy van egy hobbid ;)
2010. nov. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
jah, 22 lány voltam
2010. nov. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
a piercing nem, de a cross motor nagyon:)
2010. nov. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!