Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13 éves vagyok és duci. Ettől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok és duci. Ettől függetlenül lehet barátnőm?

Figyelt kérdés

Illetve tudom hogy lehet de....Tényleg van olyan csaj aki nem nézi a külsőt? Mert én még nem találkoztam vele.

Pls írjatok hogy mit kéne tennem (a diétán kívűl) azért hogy legyen barátnőm,legyek vicces,kedves vagy?!


2009. jan. 8. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

akkor reménykedj abban, h találsz ilyen embert, amikor megbizonyosodtál róla, h neked is tökmindegy h mennyire szakállas egy csaj, és h 200 kg fölött van a testsúlya


gondolkozz:)


olyan ember nincs aki ne nézné a külsőt soha.. emellett viszont sok dolog fontos

2009. jan. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A diéta ne hiánydiéta legyen! Fejlődnöd kell, és ez kritikus időpont.

Ahogy serdülsz, valószínűleg szépen fogyni fogsz - már, ha nem falsz veszettül. Sportolj valamit: amit szeretsz és tudsz. Itt is vannak erről cikkek.


A lányok egy része pedig szereti a mackókat. A vicces, kedves mackókat még jobban (de ne magadon viccelődj, és ne is a társaidon).

Látni fogod rajtuk...

2009. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

CSak abból indulj ki, hogy egy duci pasinak sokkal több nője van, mint egy duci nőnek pasija.

Figyelj azért oda magadra, de vannak akik a mackósabb pasikat szeretik... persze azért ne legyél 200 kilós, adj magadra, légy ápolt, öltözz ízlésesen és nem lesz probléma...


A duciság ellen még most tégy, amíg tehetsz..

Én lány vagyok, midig lázadtam ha mondták hogy figyeljek magamra, bánatevő lettem, most meg vagyok 23 évesen 90 kiló és sajnos a pasik nem tolonganak értem.


Mindezt egybevetve azt mondom, aki szeret, szeret 60 kilósan és 90 kilósan is..

2009. jan. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát én is dagadt vok... és nem nagyon zavar... és ez látszik is rajtam... 16vok... és nem egy pasit utasítottam el ! pl. ha én ránézek vlkre nem azt nezem meg eloszor h dagadt e vagy nem... hanem h mien a megjelenése... attol h hány kilo vagy nem sok minden függ csak legy egeszséges...!!! Szal en 16 vok csaj es 98kg. És nem egy pasi mondta h jol nezek ki!!! Szal nemtoom de engem ez nem zavar. De van akit igen.. Jaaa és még vlm , h ha vlk utánad szól h disznó vagy vlmt.. akko nézz rá az illetőre és ő sem tokéletes... sőt lehet h csúnyább mint te... csak légy merész és nyugiba szoljál neki vissza... hisz nem csinál neked semmit se.. És tuti lesz csajod csak várd ki!!! (Y)
2009. jan. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jujj szrintem kifejezetten aranyos egypk nekem is egy duci srác tetszik és ö is 13 és én is :D:D ugyhogy bizti lesz csajod:D:D csak aj magadra és érsze sem vehetö:D:)
2009. jan. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ajd magadra csak elirtam :DxD
2009. jan. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj,persze, hogy találsz, ha nem is 13 évesen. A mostani barátom is duci fiú volt és eljárt kondiba, és eljár, figyyel az étkezésésre és ellenállhatatlan maci lett,aki elégedett magával. Ezenfelül pedig nagyon sok lánynak bejön ez a tíus. A jó humor, és kedvesség sem hátrány. Fel a fejjel!
2009. jan. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem, szép barátnőd, aki után megfordulnának az utcán nem lesz... Hacsak nincs sok pénzed, egy lánynak fontos, hogy a pasija jól nézzen ki. Le lehet pontozni, de ez tapasztalat, most nem fogom szegényt vágyálmokkal kergetni h hízzál még úgyis egy bombanő lesz a csajod, fogyj le és akkor talán találsz vmi szép lányt
2009. jan. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem az volt a kérdése, hogy lesz-e bombanője, hanem barátnője!!

A 2 messze nem ugyanaz!

2009. jan. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ráadásul a fiúk teste még ilyenkor nem végleges formát ölt, még nagyon sokat fogsz változni akár 1-2 év alatt is.Uh semmi elkeseredésre nincs okod lesz még annyi csajod...:D
2009. jan. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!