Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-25 év közötti értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 év közötti értelmes lányok! Hogy reagálnátok, ha valaki (mondjuk én) csak úgy megszólítana titeket és pl. megdicsérne, hogy szépek vagytok?

Figyelt kérdés

Ma ugyanis az történt, hogy Budán egy gyorsétteremben láttam egy különösen szép lányt [mosolygós arc, hosszú, természetes sötétvörös haj, ilyen szépet még sosem láttam, emellett kicsit bohókásan színes ruházata és kalapja (!) volt; ezt most csak azért írtam, hátha... :)], és elgondolkodtam, meg mertem-e volna dicsérni, ha nem lettek volna olyan sokan körülöttünk, s vajon hogyan reagált volna erre. Persze, az igazság már nem derül ki soha, de talán a sok anonim válaszból kirajzolódhat valami...:)

24f


2010. nov. 5. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
hát nekem tuti jol esne,pláne ha még nekem is tettszene aki éngem dicsér.:). csak általában én a vén bácsikkal vagyok igy.Csak azok bokolgatnak az utcán.
2010. nov. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha látnám rajtad,hogy komolyan gondolod és mint az elozo válaszoló is írta,hogy nemúgy,mint az alkesz oreg papák.. Tutira orulnék neki és ha még tetszenél is mondjuk,akkor sétálni is elmennék veled vagy mondjuk beszélgetnék kicsit(:
2010. nov. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Velem pont ma történt ilyen az utcán, egy idegen pasi nagyon szépeket mondott, csak a semmiből elémállt.

Leírom mi játszódott le bennem

1. nem is vettem észre hogy nekem beszél

2. rájöttem hogy hozzám beszél

3. megijedtem/meglepődtem

4. hülyén néztem rá felhúzott szájjal

5. felháborodtam

6. mosolyogtam

7. nagyonnagyonjólesett

8. beláttam igaza lehet

9. teljes mértékben igazat adtam neki

10. boldogan meséltem anyukámnak

2010. nov. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző: ez aranyos. :) A kérdésre válaszolva: szerintem dicséretes, ha egy vadidegen pasi megszólít, és kulturáltan (!) bókol. Én biztos, hogy örülnék neki, manapság ez nem jellemző. 25/N
2010. nov. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem akarom elrontani a kedved, de hasonlók mindennap történnek ilyen lányokkal.

Ismerek ilyen bőven mázsa fölötti, de amúgy ari "kiscsajt", mekiben pultos, minden nap majdnem 2 vendég hazavinné :D

2011. febr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
elég érdekes az én történetem...:) vezetni tanultam és az utcán állva vártam az oktatóbácsimat, és elment előttem egy autós. félreállt, kiszállt belőle egy pasi és megdicsért,h milyen szép vagyok és muszáj volt megszólítania :) megkérdezte a nevem, utána rám keresett egy közösségi oldalon, leveleztünk és ha egy "kedves" barátnőm nem kavar be, még össze is jöhettünk volna :) szóval hajrá!:)
2011. febr. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én nem szeretem ha megdícsérnek,nem örülök neki.igazából el sem hiszem hogy komolyan gondolja az illető.a reakcióm általában arra pl hogy : "nagyon szép vagy" annyi hogy ahha persze,vagy kössz,vagy igen tudom....

de szerintem ez annyira emberfüggő ki hogy reagál.érdemes megpróbálni,mert semmi rossz nem sülhet ki belőle sztem.:))

2011. febr. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!