Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mesélnétek az első randitokról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesélnétek az első randitokról?

Figyelt kérdés
Hány éves voltál? hány éves volt ő? Hol voltatok? Miket csináltatok? Mi lett veletek később? Mit gondoltál akkor és mit gondolsz most? Vagy ha még nem voltál akkor milyennek képzeled el?
2010. nov. 5. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
19 voltam ő 28 parkban beszélgettünk
2010. nov. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eddig 3 kapcsolatom volt összesen, de inkább csak a mostaniról mesélnék, a többire nem szeretek emlékezni. Mielőtt találkoztunk volna, Egy vagy két hónapja már beszéltünk msn-en. Amúgy egy társkeresőn ismerkedtünk meg, és kb, minden este beszéltünk. Tervezgettük, hogy találkozni kéne, és egy-két hónap után össze is jött. Eljött hozzám, beültünk az autóba és először a mi falunk ligetében sétáltunk egyet, majd átmentünk egy közeli városba sétálni. szép őszi idő volt. Aztán kezdett hideg lenni és beültünk egy kávézóba ittunk egy üdítőt és sokat beszélgettünk, majd hazavitt és a kocsiba is még egy pár órát beszélgettünk, majd megcsókolt... azóta is együtt vagyunk több mint egy éve :D
2010. nov. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja bocs én 23L ő 24F. ezlőző voltam
2010. nov. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
18 voltam, ő 21. Mielőtt találkoztunk, 1 évig smseztünk úgy, hogy nem is tudtuk a másik hogy néz ki. A Népligetben találkoztunk először, és már akkor mindent tudtam róla, már úgy mentem el, hogy nagyon szeretem őt és ő is engem. Nagyon jó volt így belé szeretni, itt tényleg nem a külső számított. Február 13.-a volt, ennek már 8 éve. Ő volt az első az életemben, azóta is tart, és mellette szeretnék megöregedni. Van egy 2 éves fiúnk is.:))
2010. nov. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A huszadik születésnapi bulimra állított be nagy arccal, hogy ő a szomszéd, és nem tud tőlünk aludni a húga. Az jobban fájt neki, hogy ő maga nem került meghívásra. Egy lánynak nagyon bejött, mondta, hogy maradjon és igyon valamit. Nem is válaszolt a lánynak csak odajött hozzám és megcsókolt, én nem gondolkodtam, mentem utána, beültünk az autóba, elkezdtünk beszélgetni és már ott befejezte a mondataimat, mellette kerek lett a világ. Márciusban születtem, szép csillagos éjszaka volt, megállt egy isten háta mögötti helyen és kifeküdtünk csillagokat nézni.


Ott és akkor minden megváltozott.


Két éve vagyunk együtt, megkérte a kezemet, most az esküvőt tervezzük, ő 23 éves, én 22 vagyok.

2010. nov. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

16/F voltam, ő pedig egy 14/L. Csodálatos nap volt, egy cukrászdában voltunk, sokáig beszélgettünk, nevettünk, és persze sok pénzem fogyott. ott kaptam meg tőle az első csókot. utána elmentünk moziba, megnéztünk egy romantikus filmet. majd ezután mikor este lett, szépen hazakísértem.

Valószínűleg soha nem felejtem el azt a napot. Azóta már eltelt négy év, de nagyon jól éreztem magam.

2010. nov. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Első pasis sztorira alig emlékeszem kb 7.es lehettem elég csúnyán leitatott... Csókoloztunk és ennyi volt.. Azóta barátok vagyunk.
2010. nov. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4.es voltam, a srác is. Fél év "járás" után, amikor már szakítottunk elhívott moziba, ahol ketten voltunk az egész teremben, utána meg mekiztünk...

komolyabb randiban még nem volt részem

15/L

2010. nov. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Eddig még csak 1 randim volt (Szerencsére) és az is dupla randi. " fiú osztálytársunk elhívott engem és a legjobb barátnőmet 'randizni'. 11 évesek voltunk. :D Elmentünk pizzázni, aztán közbe jött valami, és ahogy kihozták a pizzát megfeleztük és elmentünk vele a legjobb barátnőmmel. :D Nem igazán akartunk elmenni, de nem túl jó dolog lemondani olyanokkal a randit, akikkel minden nap találkozunk...


13/L

2011. máj. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!