Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most tetszem vagy nem, megmond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tetszem vagy nem, megmondjam vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit a barátnőm és én is nagyon szeretünk!Egy suliba járunk vele,köszönünk egymásnak meg minden...de amikor együtt vagyunk (hülyülni meg minden)akkor próbál nem a szemembe nézni...(én akkor csinálom ezt amikor tetszik valaki,hogy ne vegye észre hogy tetszik).

Úgy vettem észre hogy gyanakszik valamire...

És amióta ezt észre vettem nem köszön csak mosolyog!

Most akkor szerintetek tetszem neki?

És én megmondjam hogy tetszik?

Ja,és nem akarok összeveszni a barátnőmmel!:(

Segítsetek!


2010. nov. 5. 11:50
 1/4 anonim válasza:
ha ennyire nem akarsz bnőddel ösze veszni akkor hagyd a csávót ... ők jönnek mennek csak
2010. nov. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
annyira bírom a női logikát :D ha a szemedbe néz akkor szeret, ha nem néz a szemedbe akkor is szeret x'D grat
2010. nov. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Smil:) válasza:
Szerintem beszélj a barátnőddel h zavarja e és ha azt mondja h igen (bár szerintem ez nem vall túl jó barátnőre) akkor hagyd mert egy pasi sem ér annyit h miatta elveszítsd a barátnődet, ha pedig azt mondja h nem akkor próbálj közeledni a fiúhoz:)
2010. nov. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi ez jó ötlet,sztem kiprobálom
2010. nov. 5. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!