Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiként első randin így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként első randin így tesztelhető egy nő értékrendje?

Figyelt kérdés

Én az egyenlőségben hiszek, nem vetem meg a hagyományos nemi szerepeket, családot stb., de a saját életemet máshogy képzelem el.


Ezért nem szeretnék túl konzervatív nőkkel ismerkedni. Miután első randin a politikát, mint témát kifejezetten kerülöm, ezért azt nézem, hogy a nő hajlandó-e fizetni vagy akár meghívni. Ebből azért elég sok kiderülhet a nő világnézetét, értékrendjét illetően.


Ilyen módon ki lehet szűrni legalább a maradi, konzervatív nőket?


ma 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Hajrá 🤣
ma 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Azok a nők a legbutábbak akik adják az olyan típusú férfiak alá a lovat mint te. A valóságban HA a férfi hívta el a nőt randira akkor neki kell fizetnie. Nem felezgetni kell mert te hívod el. HA majd visszahív majd ő fizet.
ma 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

Nem hiszem. Én első randin fizetem magam, utána felváltva.


Az ilyen, mint te, azt hiszi, ha nem fizetek, erőszakolhat.


De nekem meg az off, aki nem mer a politikáról beszélni.

ma 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Filléres Jóska leszel így minden épeszű nő szemében.
ma 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A normális nőket így kiszűröd, maradnak azok, akik neked pont megfelelőek lesznek. Szerintem csináld így.
ma 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
🤣🤣🤣
ma 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Azt hittem valami komolyabb dolog lesz a teszt😃 Bár maga a teaztelgetés is furcsa.
ma 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Első randira a férfi szokta meghívni a nőt ergo ő fizet. Másodiknál ha a nő suervezte pl, akkor fizetheti.

Elsőnél én pl felajánlom, de ha elfogadja az is sokat elárul egy férfiről.

Hozzáteszem, hogy nekem az első randin bőven jó egy séta, max egy kv vagy süti.

ma 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az élet számos területén nem vagyok konzervatív, de feltételezem, hogy ha egy férfi meg akar ismerni, ő hív el randira, és tudja, hogy mire, és ő fizet. Ezután számomra nagy csalódás lenne, ha nem állná a dolgot, hozzáteszem, nem is gondolok még egy vacsorára sem - sose volt ilyen randim -, és még egy séta is megfelelő, sőt nem is muszáj költeni, de ha ő hív el valahova, amit ő tervezett meg, fizessen. Ja és inkább beszélgetek politikáról az első randin, nekem tetszik ha valakivel lehet beszélni róla és legalább megismerem a másikat... nem ez lenne a cél?
ma 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lepontozhattok, de az a férfi, aki húzza a száját arra, hogy ha fizetem a sajátom, az azt tervezte, hogy ő lesz a főnök a kapcsolatban.


Legalábbis ha magyar. Valahogy a külföldiek ezt normálisan veszik.

ma 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!