Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miben más régen és most a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben más régen és most a csajozás? Régebben mennyivel voltak nyitottabbak a lányok\nők az ismerkedéshez vagy csak az alkalmi szexhez.

Figyelt kérdés
Régen tényleg kedvesebbek voltak a lányok?

tegnap 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Régen az szerintem azért előny volt hogy nem volt net, nem tettek ki ennyi hülyeséget pl a napiszarra, vagy nem tették csoportokba, nem volt minden videózva fotózva. Mai nők közül normálisabb már nagyon meggondolja mit csinál mert celebet csinálnak belőle, vagy már akkor patália lesz ha egyszer levideózzák mikor bénázik, veszekszik, valamit bakizik. Így az ismerkedés is nehezebb szerintem.
tegnap 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Régen nem válogattak annyit a nők. Manapság meg minden este a Tindert vagy társait nyomják és szinte mindenkit balra húznak (a profilok kb. 98 %-át), mert szinte senki sem elég jó nekik a képek alapján. Hétvégén meg nem mennek sehova bulizni, ahol oda lehetne menni hozzájuk, mert péntek-szombat este is inkább a Tinderen/Bumblen/Badoon/Facebook Társkeresőn válogatnak ezerrel.
tegnap 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2, milyen réggel veted össze a mai kort?
tegnap 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

2

Ugyanez a pasikra is igaz. Százával követik a műnőket, azt veszikm alapnak. Elszáll igényekkel, 40 évesen 20 éves bombázó és társai.

40 felett már nagypapák voltak vagy már készültek rá.


Azért megkérdezem. A Tinderen a férfi több vagy a nő? AKkor kik is nyomkodják? A pasik nyomkodják.


Bulizni? Minősíthetetlen stílusban nyilvánulnak meg a pasik.

ma 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem a szex volt előbb aztán járás, hanem fordítva.
ma 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Régen sokkal könnyebb volt ismerkedni, csajozni, nem tudták "pakolni" magukat a neten, mert nem volt. Ezt az egész kapcsolatteremtést és az általános érzékiséget a net tette tönkre. Nincs már a hétfőn megbeszéltük a csütörtöki randit és közben egyre jobban vártuk a csütörtököt. Volt ennek egy varázsa. A lányok is készültek a randikra. Teljesen más volt a lelkülete az egésznek.

De a pasik is sokkal normálisabbak voltak. Nem a kigyúrtagyyal-BMW-vel előadommagam-királykodás volt az elsődleges szempont.

Nem volt a digitalizáció hozta elemzés, abcde pontokba kategorizálás, meg elváráslisták. Sokkal természetesebb, finomabb volt a közhangulat és a hétköznapok.

Biztonságos volt az éjszakai élet is, bárkihez odamehettél hajnali 2-kor z utcán csak úgy, nem ijedtek meg egymástól az emberek.

De tudnám még mondani, a lényeg kb ez.

ma 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Régen sokkal kockázatosabb volt a szex a nőknek és jobban el is ítélték, kiközösítették, aki belement, viszont a férfiaknak több lehetőségük volt erőszakosnak lenni.
ma 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Régen nem is a szex volt a cél hanem már az nagy szó volt hogy hazakisérhettem megfogtam a kezét! Es igy kezdődött a kapcsolat szerelem járás.

A szex már a hab volt a tortán csak es kapcsolatban.

ma 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

25 évvel ezelőtt leszólítottak az utcán a fiúk, nekem több kapcsolatom is lett így.

Szórakozóhelyeken is lehetett ismerkedni.

Szerintem a fiúknak akkortájt nehezebb dolguk volt mint most.

Kevésbé voltak válogatósak az emberek, aki nem érte be a saját szintjével, az általában egyedül is maradt.

ma 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
A szüleim idejében nem voltak ekkora társadalmi/anyagi különbségek, így talán egymás iránt sem voltak akkora elvárások. Mindenki egyformán csóró volt.
ma 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!