Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi esély lehet a második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély lehet a második randira?

Figyelt kérdés

Szóval találkoztam egy csajjal tegnap, úgy tűnt nagyon élvezte a társaságomat. Meg bármi megjegyzése volt a véleményemmel vagy velem kapcsolatban, akár nem egyeztünk szóvá tette, szóval őszintének tűnt.

Mivel a jövő hétvégém sűrű lesz, úgy voltam vele ma mondom neki, hogy a vasárnapom szabad, tudunk találkozni. A válasz tőle ez volt:

Rendben, a vasárnapom még nincs lefoglalva, be tudjuk ütemezni. Szólok, ha valami közbejön.

Na és ez üzenet után nem érzem biztosnak, hogy találkozni akar. Ti mit gondoltok? Pedig amikor beszélgettünk, hozzátette ha véletlen nem akarna találkozni, akkor egyszerűen nem válaszolna nekem. De ma ugye beszéltünk, szóval ennek se tudom mennyire higgyek..

mit válaszoljak erre vagy hogyan reagáljam le ?



ma 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem kell túlgondolni. Ha nem találkozik veled, mert valami közbejön és lefixáltok egy újabb találkozót, majd megint valami kifogással lemondja, akkor szerintem már gondolkozhatsz azon, hogy ezt inkább el kellene engedni.


Én inkább a helyedben "a vasárnapom még nincs lefoglalva" arra gondolnék, hogy mással is találkozgat és ezért tűnik ilyen tárgyilagosnak a megfogalmazása.

ma 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hmmm értelek, megfogalmazásról annyit, hogy angolul folyik a beszélgetés, csak aki nem értené lefordítottam magyarra, de itt az eredeti válasz:

Alright so far my Sunday is not booked yet, we can set it

I’ll let you know if anything comes up

ma 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!