Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rendben van az, hogy a jófiúkr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendben van az, hogy a jófiúkra bukom?

Figyelt kérdés

Szinte harcolnak értem a fiúk. De én túl finnyás vagyok.

Egy kedves, megértő, kicsit kisfiús srácra vágyok.

Vannak még ilyenek? Vagy már "kihaltak", és nincs sok esélyem?


2010. nov. 4. 16:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
teljesen rendben van, ez lenne a normális.
2010. nov. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

kisfiús srácra??? Magyarul a b*zikra buksz..gratula.

Nem azt mondom, hogy járj kopaszokkal, de azért a férfiasság jele látszódjon már a kiválasztottadon könyörgöm...

Pl.: borotválkozik (az arcán nem a lábán), van rajta egy kis izom (nem 30 kiló a 170 cm magassághoz)

2010. nov. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
jelen :D, talán énrám meg pont emiatt nem buknak a csajok, előzőnek: 172-63 :D
2010. nov. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
jah és hungarista-> utálom a bu kat
2010. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Ksözi, hogy írtatok.

Egyébként 21 éves vagyok

2010. nov. 4. 21:40
 16/17 anonim ***** válasza:
19:52 -a kisfiúsnál nemhiszem, hogy a 40kgos csőnadrágos b*zikra gondolt. Vegyünk engem 19év 180cm 85kg vagyok 2 éve edzek, mégis olyan arcom van mint egy 15 évesnek, és mégse vagyok b*zi ;) Amúgy furcsa, hogy ilyen srácot keresel. Azzal, hogy a csajt nem oltom be mindneki előtt, hogy jelezzem neki a felsőbbrendűségemet és nem szarom le, hanem kedves vagyok hozzá, azzal nem valami sok csajt vonzok sajnos. :S De látom van még remény :P
2010. nov. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Fuuton ***** válasza:
A remény hal meg utoljára!!
2010. nov. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!