Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen hogy tudom kikerülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen hogy tudom kikerülni a telefonszám megadását?

Figyelt kérdés

Őszinte leszek, nem szeretném felvállalni, hogy keresek. Ennek nyilván van oka.

Nem szeretném, ha a telefont számon alapján, ami elég egyedi személyes adat. Azt sem szeretném, ha boldog boldogtalan hívogatna. Senkinek nem szoktam megadni a számom, csak ismerősöknek.


ma 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Öhm...nem kötelező regisztrálni, ha nem tetszenek a feltételek.
ma 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem muszáj megadni, főleg az elején mondhatod, hogy még korainak érzed, sőt később ha messengeren folytatjátok, ott is fel tud hívni,és ha úgy alakul, akkor egyszerűen letiltod.
ma 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják látni mások a telefomszámodat, sőt, ha jól emlékszem kiválaszthatod hogy a névjegyeid közül kinek ne mutassa a Tinder a profilodat egyáltalán.
ma 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg a férjed, hogy vegyen egy feltoltos Sim kártyát, pár ezer forint, és regisztrálj be azzal.
ma 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nyilván ha ez a feltétel, akkor nem is regisztrálok. Csak nehezen hittem el, hogy egy online társkeresőn a telefonszámommal kell nyitni.
ma 17:39
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, majd pont a férjemnek vetetem meg
ma 17:40
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A telefonszám a regisztrációhoz kell, arra küldik a megerősítő kódot. Nem jelenik meg az adatlapodon, hívni sem tud a tinderről senki.
ma 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Őszinte leszek, nem szeretném felvállalni, hogy keresek. Ennek nyilván van oka. "

Ugyis megérzi a párod értelmetlen a titkolozás.

ma 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem is feltétlen a párom. Hanem ismerősök.
ma 18:02
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Tehat nem problema neked h a parod megtudja,kirug,soha tonbet nem latjszod nem irhatsz neki. De az problema,h a tobbi nod megtudja?

Te azt erdemled,h szalitas aznapjan felszedjen vki mast.

ma 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!