Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felköszöntsem szülinapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felköszöntsem szülinapján vagy sem a férfit? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Egy barátnőm szerint igen, egy másik szerint elveszteném a tartásom ha igen.

Nyaraláson ismerkedtünk meg, oké másik országban él, de ő kérte h maradjunk kapcsolatban. Érdeklődő volt velem, aztán egyszercsak az ő megkeresésére adott válaszomra már nem is regált (úgy válaszoltam h lehessen rá reagálni) egy héttel később egy korábbi képem és egy posztom szivecskézte. Ma van a szülinapja. Hülyét csinálnék magamból ha felköszönteném, úgy tűnne mintha nyomulnék? Vagy mi van ilyenkor?



#férfi #születésnap #Felköszöntsem? #Nyomulásnak tűnik? #Nem értem a pasikat
tegnap 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Én simán csak nem látom értelmét ennek...
tegnap 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen helyzetben biztosan nem írnék.
tegnap 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs abban semmi ha felköszöntesz egy tessék-lássék ismeretséget, de mivel felnőtt párkapcsolat témában érdeklődsz, inkább ne tedd. Mert ez nem az, nem is lesz soha. Ilyen egynek elteszem, tartaléknak jó lesz kategória vagy nála.
tegnap 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3 kommentelo, köszi a kendozetlen választ nagyra értékelem:)

Igazából tudom, hogy nem párkapcsolat, fura is lenne ha az lenne. Csak nem tudtam milyen téma áll ehhez a legközelebb. Sosem kerültem még ilyen helyzetbe, hogy valaki ilyen módon ignorál de mégsem. Teljesen vakon vagyok most egy ilyen szituban. Azon túl, hogy szerintem túl illedelmesre neveltek.

tegnap 12:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor köszöntsd fel, ha úgy köszöntenéd fel mint a "szomszédMarikanénit". Ha azért írnál neki, mert többet szeretnél akkor kár sanyargatnod magad ezzel.
tegnap 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, egyébként én is így gondolom, ahogyan mindannyian írtatok ki röviden, ki hosszabban.

Legalább mostmar van mint a barátnőm orra alá nyomni:)

tegnap 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!