Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez szerintetek mennyire normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek mennyire normális?

Figyelt kérdés

Van egy 30-as évei első felében járó intelligens, csinos, szingli nő barátom. Komoly kapcsolatra, házasságra vágyik. Emiatt sokat randizik. Rendszeresen lefekszik az első randin a pasikkal, mèg akkor is, ha amúgy egyértelműen kiderül, hogy nem egymást keresik.

Nektek mi a véleményetek erről?


tegnap 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond. Attól, hogy komoly kapcsolatra vágyik, még vágyhat a szexre.
tegnap 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra, szíve joga, ha jól esik neki, hát csinálja. Valakinek nagyobb a szex igénye, vagy nagyon szexközpontú és mondjuk a kapcsolatban is csak olyannal lenne,akivel jó a szex. Az már más kérdés,h komoly kapcsolat így nehezebben lesz,ha ilyen 'könnyen' adja magát, de biztos van,akit ez nem zavar, csak nehogy olyat fogjon ki,aki elvan vele egy pár hétig,aztán dobja.
tegnap 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ő dolga. Nekem korai szexből is lett már valami, nem azon múlik, hogy összejöttök-e végül, de azért én picit ennél tovább szoktam várni, csak hogy magamban biztosabb legyek. Igazából olyan sokáig eleve nem szoktam várni, mert nekem fontos az hogy a másik mennyire figyelmes az ágyban, igazán sokat elárul az emberről.


Más tészta, ha lefekszik, de megbánja, akkor nyilván ostobaság lefeküdni velük újra és újra.

tegnap 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem látok vele gondot.
tegnap 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!