Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rocker fiúk? (Csak kérdőjellel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker fiúk? (Csak kérdőjellel tudtam kiírni a kérdést XD)

Figyelt kérdés
lenne egy kérdésem .sokat gondokodtam rajta..tudom furán hallatszik.nektek nem unalmas ha egy lány mindennap feketébe van semmi másba?tudom hogy ti is abba vagytok de egy lány mindig tudjon ujjat mutatni, mindig valamit ujjitani magán,vaéami dögöset mutatni.nem egyhangu és unamas egy idö után?mindig olyan mint ha mindig uhgyanabba lennének.kiváncsi vagyok a véleményetekre
2010. nov. 4. 11:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Most mért lenne kötelező mindig feketében lennünk? Ez baromság.
2010. nov. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Engem a legkevésbé az érdekel, milyen színű a ruhája. Mondjuk a rózsaszínnek egy bizonyos árnyalatától hányingerem van, de amúgy járhat állandóan feketében, fehérben, hupililában, v akár mindig másban. Nem a ruha a fontos, hanem aki benne van :)
2010. nov. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha ilyen baromságokon sokat gondolkodsz, akkor elgondolkodhatnál azon is, hogy mi a különbség az ujj, és az új között.
2010. nov. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nekem nem.

21F

2010. nov. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
nem unalmas, amennyiben ismeri a nyelvtant...
2010. nov. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
evidens h. járhacc másban is... hány éves vagy?
2010. nov. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
45%
2010. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
utolso..hogy a f.ancba jön ide a google??????
2010. nov. 7. 17:28
 9/21 anonim ***** válasza:

1. A rockerlányok nem törvényszerű, hogy csak és kizárólag feketében járnak, legtöbben más színeket is felvesznek, csak pl. neonszíneket vagy babarózsaszínt nem.

2. Az öltözködésben nem csak a színekkel lehet változatosságot teremteni, hanem anyagokkal, szabással, stb.

3. Nem az öltözködésen múlik, hogy a párod unalmas-e vagy nem, főleg egy rocker srácot ez nem az első helyen fog érdekelni, hogy a lányon minden nap más ruha legyen.

2010. nov. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyáltalán nem zavar sőt a hordó személytől függően akár még igen tetszetősnek is mondanám ha még évi 365 napot látnám feketében.

És a "tudom hogy ti is abba vagytok" részre azt mondanám hogy marhaság én általában (szürke, piros, fekete)ingben és terepmintás nadrágban szoktam járkálni.

2010. nov. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!