Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » S. O. S! (Kérdésed túl rövid,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )?

Figyelt kérdés
Egy fiú el hívott sétálni , de nem tudom mit kéne tennem , mert vannak családi progjamjaim:A nővéremmel dvd-znem kell és moziba is el akar menni! De közben mára hívott ki és nem tudom mit csináljak! Anya nem tud róla, hogy fiúval fogok sétálni , azt hiszi lánnyal.
2010. nov. 4. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez tök aranyos. :D


Figyu, egy séta nem egész napos program. Kimész, csavarogtok egyet, aztán mehetsz a nővéreddel. Ennyi. (: 22/f

2010. nov. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

És nővéreddel át tudod rakni azt a nyamvatt dvd-zést másnapra nem?


Menj el ismerd meg a srácot, lehet hogy még 1x nem fog elhívni.


JA! És mond el anyukádnak hogy akit ő lánynak hisz az fiú csak kicsit lányosan öltözködik....

2010. nov. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szólj a nővérednek hogy el akarsz menni sétálni egy kedves fiúval és szerintem meg fogja érteni :)

a testvérek a legjobb barátok ( ezt el ne felejtsd):D

ő megérti és majd kitaláltok együtt hogy mit mondjatok anyutoknak.

sok sikert :)

2010. nov. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a nővéred biztosan meg fogja érteni ha jóban vagytok,és még falaz is neked;)

tapasztalat:D

menj el szerintem,egy délután/este alatt lehet pasizni is és a nővéreddel együtt lenni...

2010. nov. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

de én nem akarok a fiútól semmit , vagyis akarok, de nem tudom hogyan kéne , emrt még nem volt barátom...

Ő 14 én 13

2010. nov. 4. 10:28
 6/8 anonim ***** válasza:

én is ma mentem egy sráccal sétálni:D

Milyen volt??

szóval szerintem mindenképp mondd el otthon, mi a szitu, nem neked kell lépned - ő a fiú!

Alap dolgok vannak, hogy testbeszéd: ne rakd zsebre a kezed, ha van nálad cucc, azt ne abban a kezedben vidd, amelyik oldaladon a srác van, ne csak előre beszélj, próbálj a szemébe nézni, ne rakd keresztbe se lábad, se kezed (ez kizárást mutat)... De ezek is csak támpontok:)

Hajrá:)

16/L

2010. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem ma mentünk holnap fogunk =%
2010. nov. 4. 17:38
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó volt a séta, nem történt semmi komoly, csak nem tudok menni annyira elfáradt a lábam =D
2010. nov. 5. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!