Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha szex után másnap a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szex után másnap a lány letilt Facebookon és messengeren az nem jelent jót,ugye?

Figyelt kérdés

3. Randi volt, szexeltünk nála aznap este.

Még mondta is,hogy majd másnap reggel írjak rá.

Reggel nem tudtam ráírni csak később 16:00 után,de akkor észrevettem hogy letiltott.

Megvan a telefonszáma,de van egy,olyan érzésem,hogy nem akar velem beszélni, úgyhogy minek hivogassam.



ma 09:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
jogos, meg amúgyis minek akarnál egy olyan embert az életedben aki kérdéseket vet fel ok nélkül... gyerekes
ma 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 retektorta ***** válasza:
59%
Ne búsulj, legalább megvolt.
ma 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy nem akar tőled többet, ne írj neki.
ma 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Megsértődhetett hogy reggel nem írtál neki a megbeszéltek szerint. Gondolom várta.
ma 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
28%
Bèna voltál a szexben, xar ügy.
ma 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tényleg csak annyi volt a baja, hogy nem írtál rá reggel és talán azt hitte, hogy már nem is fogod keresni, de akkor is gyerekes ez a letiltás.
ma 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem írtál neki reggel, ahogy megbeszéltétek? Nekem ebből az jönne le, hogy vagy megbízhatatlan vagy, vagy nem akarsz folytatást.


Az ő részéről viszont a letiltás volt baromi gyerekes. Ha baja van, kommunikálja. Ilyennel jobb is, ha nem jössz össze, mert csak ki fog idegelni.

ma 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Reggel 6-ra mentem dolgozni,olyan korán még nem akartam neki írni,nem akartam felébreszteni.

Tény és való munka közben kissé elhavazódtam, túlontúl belemerültem a munkába

ma 09:57
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
Ja persze, biztos wc-re se mentél ki és nem tudtál volna annyit írni, hogy “bocsi sok a munka, később írok”.
ma 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%

Ha érdekel még ezek után is, akkor a következőt javaslom, írj neki egy SMS-t a következő szöveggel: "Nem értem a tiltás okát, de vettem a lapot, minden jót neked!"


Szinte esküdni mernék, hogy leveszi a tiltást és rád ír!

ma 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!