Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akiknek idősebb korukban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek idősebb korukban (25+) lett csak az első kapcsolatuk annak vége után könnyebb ismerkedni vagy ugyanolyan nehéz mint megtalálni volt az elsőt?

Figyelt kérdés
ma 20:18
 1/5 retektorta ***** válasza:
Ugyanolyan nehéz. Na jó, kicsit könnyebb, mert mindig mindenben az első a legnehezebb, de tényleg csak kicsit.
ma 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom, mivel az elsővel vagyok már 12 éve, ebből 10 év házasság.
ma 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó lesz. Csak ne keresd/várd az igazit. Nincs a homlokára írva. Kezdj bele egy kapcsolatba, ami jön (szimpatikusak vagytok egymásnak) aztán lesz ami lesz. Lehet, hogy pár hónap lesz együtt, lehet, hogy évtized. Lazán! Szeress élni.
ma 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan nehéz volt mindig 20 és 40 között minden évben
ma 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 27 évesen lett először párkapcsolatom, majdnem 9 évig voltunk együtt. Elvben könnyebb lenne, mert most már ismerem magam és tudom kb. kit keresek. Gyakorlatilag meg akkora szerencse kell hozzá mint pocsolyából kifogni az aranyhalat :) 40/f
ma 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!