Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ajándékot adnátok első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot adnátok első közös születésnapra?

Figyelt kérdés

Kérdés adott. 4 hónapos kapcsolat, 20as éveinkben vagyunk és ötletekre lenne szükségem. Nagyon nagyot nem szeretnék, nem szeretném kellemetlen helyzetbe hozni, viszonylag friss is a kapcsolat. Ugyanakkor csoki/virág/... meg nagyon ötlettelen szerintem, maximum valami apróság mellé. pluszban.

Én vagyok a férfi.


ma 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én valami közös programnak örülnék a legjobban. De ha van valami hobbija, pl ahhoz is beszerezhetsz valamit. Vagy valami személyre szóló ajándék se rossz.
ma 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért valamennyire csak ismered, nem?

Könyv utalvány, ha szeret olvasni, például. Nálam az mindig nyerő.

Közös program, koncert, mozi, színház, wellness, páros masszázs, stb.

Ilyenkor már van egy pár belsős poén. Pl ha mindig hideg a keze vagy a lába, akkor minőségi kézműves zokni, kesztyű. Ha mindig keresi a kulcsát, akkor olyan kulcstartó, amit mobillal meg lehet keresni. Ilyesmik.

ma 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Étterem.

Virág.

ma 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!