Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan állítsam le a nőt, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állítsam le a nőt, aki rossz híremet kelti, bánt és fenyeget?

Figyelt kérdés

Kezdődő kapcsolatunk volt. Beszámolt mentális problémáiról, például kézmosási kényszer, tisztaságmánia, meg, hogy az utcán bizonyos dolgokra (repedések) nem képes rálépni, mert szorongást kelt benne. Volt ezekkel szakembernél, mert egy időben nagyon elhatalmasodtak, és úgy érezte, úgy korrekt, ha ezekről tudok. A probléma nem is ezzel van, hanem azzal, hogy én is beszámoltam a szorongásaimról. Nekem oda nem illő, akaratlan, agresszív vagy önsértő gondolataim szoktak lenni, amelyek maguktól tolakodnak az agyamba, főleg, ha stresszes vagyok, de ezek nem azt jelentik, hogy én ilyeneket akarok tenni, épp ellenkezőleg. Ő elcsodálkozott, és amikor hazament ezek után, akkor messengeren írt, hogy soha többé nem akar még látni sem. Próbáltam kedvesen megbeszélni, hogy miért, és akkor iszonyúan lekezelő, bunkó stílusban megmondta, hogy nincs kedve egy hozzám hasonló beteg ember jóvoltából hullazsákban végezni, pont elég nővel történik ez. Örüljek, hogy a rendőrségen nem jelent fel, gondolkodik rajta. Ellenben össze-vissza írogat ismerőseimnek, barátaimnak, hogy vigyázzanak velem, tartsák magukat tőlem távol. Amikor kértem szépen, hogy álljon le, és próbáltam mondani, mennyire félreérti a helyzetet, akkor már azzal fenyegetett, hogy a családomnak is írni fog, hogy juttassanak el pszichiáterhez, és a munkahelyemnek is írni akar. Ezeket megtoldja férfiakra általánosan gyűlölködő mondatokkal, hogy azért van lemászárolva annyi család és összeverve annyi nő, mert az ilyen pszichopaták normálisnak érzik magukat, és szerintem nekem mindent szabad, mert én férfi vagyok, és nem kezeltetem magam. Azt mondta, hogy nem fog leszállni a témáról, mert ő védeni akarja tőlem a világot, de engem viszont letilt, és innentől ne is próbáljak vele beszélni.

Mit kellene tennem?



ma 14:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Patt helyzet. Ha nem csinálsz semmit, az a gyengeség jele és csak tovább folytatja. Ha keményebben fellépsz, akkor meg "tessék, itt a bizonyíték, hogy erőszakos".

Szerintem a legjobb, amit tehetsz, hogy rendőrségi feljelentést helyezel kilátásba. Hátha attól beijed.

ma 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
64%
Elég, ha elhinted, hogy ő baromira belédzúgott, de te elutasítottad, ezért berágott és hazugságokat terjeszt rólad bosszúból.
ma 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!