Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nálatok ez mit jelentet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok ez mit jelentet?

Figyelt kérdés

Van egy fiú "barátom", nem tudom milyen szinten van a kapcsolatunk. Barátainkkal egy ráérős napon szórakozunk (lányok-fiúk) az volt a fő cél, hogy le kell lökni egymást az ágyról (szivacsokra). Elég durva játék volt, fiúk és közte ez a fiú is játszott, elég vadan, lányokat is elég "durván lelökött. Én is elkezdtem szórakozni de hozzám szinte alig "mert" hozzámérni, inkább felhúzott és amikor én löktem le őt inkább leesett és azt mondta hogy lányokat nem bánt. (Pedig a jelenlévő többi lányt jól ledobálta, de rólam tudja, hogy előző kapcsolatom azért ért véget mert a barátom bántalmazott) A másik, hogy amikor poénból elkezdtem piszkálni pl. ráugrok v megbököm meg ilyesmik, ő nagyon finoman adja vissza vagy sehogy de más lányokkal pedig sokkal durvábban viselkedik.

Ez miért van?

L/16


2010. nov. 3. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Én lány vagyok de ez elég egyértelmű fontos vagy a számára és nem akar bántani nehogy a régi sérelmek visszajöjjenek :)
2010. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ahogy a mondás is tartja: "Mindenki magából indul ki"
2010. nov. 3. 20:57
 3/6 A kérdező kommentje:
Elírtam, köszi a kommentet!
2010. nov. 3. 21:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Téged lánynak tart, a többi csajt meg havernak, ami átlagban uniszex dolog. Felvethetnénk kérdésnek, hogy "A lány"nak tart-e, de miután eleve Te vagy az egyetlen, akit ilyen kiemelten kezel, szerintem is egyértelmű, hogy minimum vonzódik hozzád.


Szerintem haverkodj vele, ha tetszik neked, idővel úgyis lesz valami.

2010. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem is bejössz neki.

Azért bánik veled így, mert fontos vagy neki, nem akar bántani.

egyébként ez nagyon cuki :D

2010. nov. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Szerintem Téged félt, mert szeret, és azért bánik Veled, ilyen óvatossan, és kiméletessen. F.
2010. nov. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!