Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg tetszem neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg tetszem neki vagy csak le akar feküdni?

Figyelt kérdés

Kocsmában találkoztunk először is és többször is, egyik barátom munkatársa és ismerőse. Minden alkalommal egy kicsit közvetlenebb volt. Keresi a fizikai kapcsolatot és közelséget, de mégis csak kocsmában vagyunk és iszik az ember lehet csak az egy éjszakás kaland érdekli. Lehet csak az önbizalom hiány beszél belőlem és nem hiszem hogy tőlem mást is akarna. Még sosem volt párom, 23 éves vagyok és tudom ennyiből senki nem tudja ezt eldönteni. De esetleg tudtok olyan tanácsokat adni amivel talán ki tudnám "deríteni" hogy mik a szándékai. Nem a "mit akarsz?" nem lehetőség.. mármint nagyon félénk vagyok és sokszor nehezen kommunikálok. Mostanában igyekszem kilépni a komfort zónámból de ezt nem így szeretném.


Kérem a negatív, bunkó kommenteket mellőzni. Nulla tapasztalattal rendelkezem és kb egy kis figyelmet se tudom hogy kezeljem szóval légyszives csak normálisan. Köszönöm



tegnap 01:58
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem mindenkepp akar töled valamit ha keresi a közelseged.

Az csak kesöbb fog kiderülni a tetteiböl hogy mennyire komolyak a szandekai vagy csak meg akar dugni.

tegnap 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Csak megakar szerezni egy éjszakára.
tegnap 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Hát ha randira nem hív el csak ott taliztok az mindent elmond..
tegnap 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem negatív komment lesz; de ha annak veszed, a te bajod,

Kocsmában ( törzsvendégként) párt keresni eleve a partner kiválasztás legrosszabb opciói között van, ha tartós, normális párkapcsolatra vágysz.

tegnap 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Kocsmában a férfiak/fiúk nem komoly kapcsolatot keresnek hanem könnyen kapható lányokat/nőket
tegnap 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam. Köszönöm a válaszokat
tegnap 11:45
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Vajon?
tegnap 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#5

Ez valószínűleg így van, legalábbis a többségnél, de megvan az esély arra is hogy véletlenül találkozol ott valakivel akivel többet szeretnél. Nem love storyt írok filmben való jelenettel csak egy példa.

tegnap 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!