Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan unalmasak a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan unalmasak a nők?

Figyelt kérdés
Elmegyek randira, mindig azt várják, hogy én kérdezzek, ez még oké is lehet, de utána hallgatom, ahogy karattyolnak magukról, és rájövök, hogy amúgy rohadtul nem is érdekel, mit pofáznak.
szept. 16. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Válts pasikra nyugodtan.
szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Tegyél fel olyan kérdéseket, amikre nem lehet unalmasan válaszolni.
szept. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem mindegyikük az.
szept. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Szóval azért unalmas mert pont arra valaszol,amit kerdezel?
szept. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Van a kuka, aki meg se szólal, csak makog pár szót, ha kérdezel, meg van a szófosó, aki végeláthatatlanul pofázik csakis magáról, anélkül, hogy visszakérdezne.
szept. 16. 18:39
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

Borzasztóak a tinder randik. Úgy általában, a tinder maga, egy borzasztó dolog.

Én csak olyan csajjal jöttem össze, akiket ismertem. Baráti társaságból, munkahelyről.

Az ilyen "randik" mindig borzasztóak voltak. Jó esetben felmentünk szexelni azzal a biztos tudattal h többet nem kell látnunk egymást. De ez ilyen, 1 a 10-hez arány.


Szóval alapvetően nem veled vagy a csajokkal van a baj, hanem azzal, ahogy ismerkedsz.

Keress baráti körben csajt.

Ha meg nincs baráti köröd, amiben nők vannak, akkor azért lehet hogy tényleg veled van a baj. Akkor először, barátokat keress, vagy hobbit, új munkahelyet.

szept. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem passzolnak hozzád, ennyi
szept. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Karattyolnak magukról... Hát igen, ha olyat kérdezel akkor miről kéne beszélnie? Gondolom ha a vízözönről kérdeznéd akkor nem magáról beszélne. Na meg ugye... Ezt hívják ismerkedésnek. Így tudsz meg valamit a másikról és így ismered meg. Az észjárását, gondolkodásmódját stb.. Ha téged nem érdekel akkor ne menj randizni. Ismerkedj úgy, hogy csak dugni akarsz, nem érdekel a duma.. Tény, hogy kB kölcsönösnek kéne lennie a dolognak de néha el kell fogadni, hogy nem vagyunk egyformák és ha valaki sokat beszél melletted akkor talán jól érzi magát, ellazult melletted. Persze ha rajtad meg látszik az érdektelenség ami esetleg csak később esik le neki akkor annak annyi is..
szept. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Ha érdekelne a nő,innad minden szavát. Igaza van az egyik előttem szolonak,nem jó emberekkel ismerkedsz. Valts taktikát. Szívesen
szept. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Minek randizol olyannal, akinek nem érdekel a mondanivalója?
szept. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!