Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nagyon gáz ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nagyon gáz ha egy fiú kisnövésű?

Figyelt kérdés
Én 165 cm vagyok és 22 éves.
2010. nov. 3. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tehetsz róla? Nem.

Amúgy nem gáz. Van egy haverom, jól néz ki, minden megszólalása hat az emberek testnedveire...150 cm. Ettől függetlenül van barátnője, így szeretik. :)

2010. nov. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de nálam kisebb vagy, ezért picit furcsa.:D
2010. nov. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

én se vagyok olyan nagy.. de hát ez van

178 17/f

2010. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen!! Egy pasi legyen legalább 15 cm magas!!! :D Különben a nő kidobálhatja a magassarkúit!!!! :S

De ez csak az én véleményem!!!!

2010. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocs az előbbi vagyok!! Elcsesztem 175-öt akartam írni!! :D
2010. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hülyeség...egy 180 centis (+magassarkús) nő pl. mire menne egy 175 centis fiúval? Utálom az általánosításokat.

Elcsépelt szöveg, de szerintem akkor is van benne valami: mindegy, hogy ki hány centi. Ha két ember szereti egymást, akkor ez lényegtelen. És milyen jó lenne, ha csak ennyi gond lenne az életben...

2010. nov. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs baj, hacsak nem az NDK-s szőrös lányokban akarod megtalálni az igazit... :D
2010. nov. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

tök lényegtelen, van egy srác aki nagyon tetszik, holott kisebb nálam. de nem érdekelne ha az enyém lehetne. de adott egy nyitott kapcsolat a fiúval együtt, nekem meg így nem kell a srác.

pedig mennyire szeretném...

2010. nov. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szia én 21 vagyok és 1662magas":D nem hiszem hogy gáz lenne jó persze nem 180as barátnőt kell keresni de egy ugyanolyan magas lány vagy kicsivel alacsonyabb és ennyi meg szerintem se gáz ezek a gének ennyi :S:D bár én is lennék magasabb :D akkor jóval több lányka bejönnék:D 21/f
2010. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
1662 cm? az szééép X"D amúgy nem, nem nagy baj. sok ettől alacsonyabb, vagy ekkora lány van : )
2010. nov. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!