Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Levelezek egy férfival a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levelezek egy férfival a neten, de nem akar képet küldeni magáról. Mit tegyek, talizzak vele vagy sem?

Figyelt kérdés
Én már küldtem neki,de akárhogy kérem,nem hajlandó küldeni . Mindig kimagyarázza. Szerintetek miért?
2010. nov. 3. 08:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%

KÉRDEZŐ!!!


"igen,csak én nem merek senkit faképnél hagyni...:(

az olyan bunkóság lenne

volt már benne részem hogy küldött egy pasi képet,de élőben sokkal rusnyább volt,őt sem mertem otthagyni,inkább szenvedtem vele 2 órát ...:("


EZ A NAGYON NAGY HIBA, EZEN VÁLTOZTASS SÜRGŐSEN!


A lényeg ugyanis az, hogy ilyen esetben a rusnya illető az, aki KAPITÁLIS NAGY BUNKÓSÁGOT követ el VELED SZEMBEN, így innentől kezdve neked az égvilágon SEMMIFÉLE kötelezettséged nincs veled szemben. Azzal, hogy ő semmibe vett, és nem tisztelt téged, mentesített téged ama kötelezettség alól, hogy tiszteld őt. TELJES LELKI NYUGALOMMAL OTTHAGYHATOD AZONNAL és távozhatsz. Ebben az esetben te NEM LESZEL sem bunkó, sem aljas, se semmi, hanem egész egyszerűen PONTOSAN OLYAN elbánásban részesíted, amit megérdemel.


Ennyi az egész. Nagyon sok sikert a továbbiakban, kívánom neked a legjobbakat! :)

2010. nov. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen találkozni szeretnél vele vigyél magaddal kísérőt, vagy valami nagy kutyát
2010. nov. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Fülünyúl ***** válasza:

Miért hiszi számos válaszoló azt, hogy egy tömeggyilkossal fog találkozni, aki azonnal megerőszakolja, feldarabolja és kisüti forró zsírban?

Nem kell se kísérő, se forgalmas hely, se kutya, se gázspray vagy rakétavető, egyszerűen ha kíváncsi vagy a srácra menj el, ha nem akkor ne. Most ha külsőre taszítani fog téged, akkor egyszerűen hamar eljössz, vagy ha nem csak a külseje érdekel, akkor beszélgettek egy jót és kész, mindenki megy a dolgára. Nem fog egyből feleségül kérni ő sem, ő is ugyanúgy "lecsekkol", meg akar ismerni ki vagy mi vagy, mint te őt. Igen még akkor is ha látta a képeidet.

Veszíteni semmit nem veszíthetsz.

2010. nov. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

És ha tényleg nem szép arcú férfi, vagy nem érzi annak magát, és ez akadályozza az ismerkedésben? aki nem született helyesnek, nem érdemel párkapcsolatot? micsoda ostoba véglények járnak ide...

képzelem, mennyi dagadt csaj ismerkedik úgy neten, hogy nem küld magáról képet, mert akkor senkinek sem kéne, őt gondolom, nem oltanátok le!

Kérdező, szerintem a férfi még nincs olyan bizalmi viszonyban veled, hogy képet mutasson. Nem lehet tudni, milyen csalódásai voltak. Ha neked nagyon fontos a külső, akkor ne randizz vele. Szánalomból főleg ne, mert megérezné és még sz*rabbul lenne. Majd lesz egy normális lány, aki nem a külsőt nézi...

Nem tudom, miért hiszik azt a neten párt keresők, hogy olyan, mint a bolt, megnézem, melyik kell. A legtöbb itt keresgélő pedig a valóságban dehogy tehetné meg, hogy válogat, max elméletben. úgy tesznek, mintha bárki az övüké lehetne a kínálatból és aki nem helyes, az mehet a francba...

Te kérdező sem lehetsz valami szépség, ha neten keresel társat...

2010. nov. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig jobb félni , mint megijedni. Kell egy kutya.
2010. nov. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!