Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hegy lány 1 hétig nem válaszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hegy lány 1 hétig nem válaszol az üzeneteimre az sok idő?

Figyelt kérdés

szept. 2. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
szept. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sok. Vége van
szept. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit írtál.

De ha te egy romantikus kapcsolatot szeretnél vele kialakítani, akkor sok, próbálj mást írni vagy felejtsd el.

szept. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Milyen az a hegy lány? Barlanglakó?
szept. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat elírtam.

*Ha egy lány.....

szept. 2. 14:39
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok idő és vége
szept. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Onnan már nincs miről beszélni, az kapufa.
szept. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem ez már bukott dolog, nőként írom. Maximum 1-2 nap szerintem a válaszadási idő, ha mindennel is el van havazva.
szept. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy napon belül nem válaszol ismerkedés alatt valaki, akkor az bukó. Szerintem senki sem lehet annyira elfoglalt, hogy minimum a vécén vagy közvetlenül elalvás előtt ne legyen 2 perce reagálni valamire, amire amúgy szeretne reagálni. Egyszerűen nem reális, hogy ha valaki kontaktban szeretne maradni, akkor egy egész hetet kihagy, őszintén szólva én már 2 nap után is eltemetném a dolgot.
szept. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!