Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor tudtátok biztosra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tudtátok biztosra, hogy tetszik az illető férfi?

Figyelt kérdés
2 randi volt, jól éreztem magam, beszélgettünk, barátkoztunk. Szerintem hasonló személyiségek vagyunk. Ennek ellenére nem tudom eldönteni, hogy tényleg bejön-e vagy csak elvagyunk. Meddig lehet vagy kellene elmenni, ameddig tisztázódik, hogy tényleg egymást akarjuk?
aug. 27. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megismertem.
aug. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Hát két randi után, hacsak nem 10 perc volt egy randi, azért már lennie kell benned egy képnek a másik félről! Ha kétely van benned, akkor ne erőltesd!!!
aug. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

5 perc után kb.

Hogy el is akarok mellette köteleződni, az pár randi után. Pár hét.

aug. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Khmmm... Mennyi idősek vagytok?

20 körül ez egyből kiderült, vagy azonnal megvolt a kémia, vagy nem lett az egészből semmi.

50 felé már az is nagy dolog, ha szimpatikusak vagytok egymásnak és érdemes esélyt adni, hogy ha jobban megismeritek egymást, akkor kialakul a vonzalom is.

A kettő között meg elég széles a skála.

aug. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre nem nagyon van más út, minthogy randiztok még többet és akkor kiderül. Ha alapvetően szimpatikus, akkor simán kialakulhat több is. Hiszen olyan is van, aki egyből bejön és utána derülnek ki nem szimpatikus dolgok róla.

Szerintem simán tarthat a randizási időszak 1-2 hónapig, adj magatoknak időt.

aug. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok, szerintem rosszul értitek, a pontozásokból gondolom. Nem ahogy megláttam, hanem ahogy hónapok alatt megismertem. 2 randi az lófassz. Az még vetítés.
aug. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!