Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jól csináltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól csináltam?

Figyelt kérdés
Nah szóval van egy fiú aki nagyon tetszett nekem meg is kérdezte , hogy leszek a barátnője megbeszéltünk egy randit és még a randi előtt össze jött egy másik csajjal de azt nem mondta meg nekem . Hogy össze jött mással .És megkérdezte ,hogy mért nem megyek vele én meg elmondtam neki ,hogy hallottam egy két dolgot és én biztos nem találkozok vele így csinál akkor még találkozhatunk és akár össze jöhetünk én meg mondtam hogy nem előbb kellett volna gondolkodnia.
2010. nov. 2. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mi?
2010. nov. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ja,jól csináltad.

18/L

2010. nov. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ez gyerekes:D tali előtt már megkérdezte hogy nem jársz-e vele?

amúgy jól tetted

2010. nov. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor jó és most pedig vissza akar könyörögni de engem már nagyon nem érdekel:/
2010. nov. 2. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!