Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor lesz már egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz már egy normális barátnőm?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok (2 hónap mulva 20) és eddig még nem volt egy normális kapcsolatom se ilyen egy éjszakás "valamik"

lehetek volna de azt meg én nem akartam amugy azt mondják h jol nézek ki én nem mondommert nem vagyok egoista .nem feltétlen csak a szex lenne a lényeg hanem hogy lene valaki akivel mindent megbeszélhetek ,összebujni megölelni . vannak barátaim de nekikis már szinte egy két ember kivételével van barátja vagy barátnője és már tok szar egyedul meg elmeni is rossz mindenkinek van valakije énmeg ot egyedül :(


2009. jan. 6. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Mutatsz képet? :-)


Egyébként hidd el, hogy el fog jönni Ő is, aki szeretni fog és Te is szeretheted... Tudod a sors kifűrkészhetetlen... ;-)

2009. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem,hogy rossz érzés.Képzeld el,mikor a koliban és voltam a szobában az egyetlen csaj akinek nem volt barátnője.azt hitték rám,hogy lesbi vagyok,és nekem is irtó szar volt mikor minden este azt hallom minden ágyról,hogy a csajok dumálnak a pasiaikkal,ohogy így szeretlek meg annyira hoányzol,kiütésem volt,én meg anyámmal beszéltem:S,gáz.De aztán mikor nem is vártam,komolyan mint derült égből a villámcsapás rámtalált a szerelem,mikor egyáltalán nem gondoltam rá,egyszerűen csak nagyon jó napom volt az nap,és összejött.Erre nincs igazi recept,de az biztos,hogy nemsokára te is megtalálod azt kedves édes lányt,akivel összebújhatsz és megbeszélhetsz mindent
2009. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg tudlak érteni, én is kijártam ezt a sort. Nekem 21 évesen lett először barátnőm egyáltalán, előtte még egyéjszakás "valamik" se voltak. De megérte várni, mert ami aztán lett, az nagyon bejött. :)


Most meg, négy évvel később, már házas ember vagyok; az első barátnőm és a feleségem között pedig mindössze egy másik lány volt csak.


Hogy mi ebből a tanulság? Egyszerű: a minőség a fontos, nem a mennyiség (bár ezt nyilván te is tudod), és azért érdemes várni. Plusz (bár ez a fentiekből már nem derül ki, de ez is fontos) érdemes olyan lányt keresni, akivel minél több közös témád, érdeklődési köröd, stb. van - tehát minél több a hasonlóság köztetek, annál jobb.


Végül, de egyáltalán nem utolsósorban, egy link:


[link]


Erről csak annyit, hogy itt ismertem meg a feleségem, immár jó két és fél éve... Neked is sikerülhet. :)

2009. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Szia.

Én több,mint másfél éve vagyok egyedül és ugyanazt érzem,amit Te,nagyon rossz.Igazat adok az előttem szólóknak,előbb utóbb Rád talál a szerelem,csak ne akard görcsösen.

2009. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 vagyok, és ugyanott vagyok, mint te. Nem valami jó érzés :/
2009. jan. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
18/L vagyok. Csak annyi, hogy ilyen lányok között nehét normális barátnőt találni... Hibásak benne a lányok is. Én igyekszem kivétel lenni, de így meg ugyanolyan helyzetben vagyok, mint ti...:S
2009. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
1.nek ha adsz mail kuldok :) hát köszi mindenkinek a biztatást majdcsak lesz valaki netes kapcsikba nemhiszek bár von olyan haverom aki neten jot össz a barátnojével lehet megprobálom :)
2009. jan. 7. 15:22
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez van, ha az ember nem olvas figyelmesen, kedves kérdező...


Mondtam, hogy _NINCS_ olyan, hogy "netes kapcsolat". Ez egy kreált fogalom, és tök értelmetlen, mert nem jelent semmit. A net egy _közeg_, de ugyanúgy csak _emberekkel_ találkozol ott is, mint bárhol másutt. Ennyi erővel azt is mondhatnád, hogy nem hiszel pl. az iskolai, egyetemi vagy munkahelyi kapcsolatokban, annak is ugyanúgy nem lenne értelme, lévén ezek is csak _közegek_, és soha nem a közeg számít, hanem az _ember_.


Felejtsd el azt, hogy "net". Ennek semmi jelentősége. Összpontosíts helyette azokra az _emberekre_, akivel találkozol és beszélsz - akár neten, akár élőben. Nem az számít, hogy hol találod meg (lévén hogy előbb vagy utóbb úgyis élőben kell folytatni a dolgokat, mert máshogy nem is lehet), hanem hogy mennyire passzoltok egymáshoz.


Tapasztalatból beszélek, elhiheted.

2009. jan. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Telejesen megértem a helyzeted!

Tudod énis úgyvagyok, jó persze hébe-hóba összejövök csajokkal lehet csak a szexért lehet h nem, de én alapvetően teljes mértékig megvagyok egyedül. Ez valamilyen szinten önismereti kérdés is...én úgyvoltam 1 időben h mindíg kellet valaki aki mondja h "ezaz" "jólnézelki" "tevagy a legjobb csávó" tehát h önbizalmat adjon de aztán rájöttem hogy jó az ha egyedülvok, megtudom ismerni magam és azóta már 100x jobban érzem magam, és a csajok is csak a szexre kellenek tul.képpen (legalábbis nekem). Ajánlom figyelmedbe Sebestyén Balázs Szigorúan bizalams című könyvét:) Jah és azzal meg ne foglalkozz h mitmond más, ha neked ez így megfelel akkor az a jó. Én néha még összeis jöttem azzal a csajjal akikért ők epekedtek, holott nekem egyátalán nemjöttbe csak h lássák "ki az úr a háznál"

2009. jan. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én 17 vagyok nincs és nem is volt barátnöm picit szar mert majdnem minden havernak van de én azt nézem hogy tartos kapcsolat legyen ne pedig valami egyéjszakás az nem jön be
2009. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!