Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csinos 'trendi' lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos 'trendi' lányok! Milyen a fiú ideálotok?

Figyelt kérdés

Hogy néz ki az a fiú, akit megnéztek az utcán ha szembejön veletek?


Írhattok bármit, amit lényegesnek tartotok, de olyat is, ami gáz vagy kizáró ok!


2010. nov. 2. 00:59
1 2
 1/15 anonim válasza:

magas- persze ne égimeszelő legyen XD

félhosszú, előre fésült haj

vékony legyen- de ne csontváz:D

csőnaci- imádom*-*

legyen magabiztos- de ne öntelt

kedves- de ne nyalizós

sportoljon- extrém sportok előnyben;D


szerintem nekem kb ennyi:D

2010. nov. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

hát..eléggé figyelek a kinézetemre(sajátomra)divatos, szép, szexi ruhák..cicababás öltözék az, amivel önmagamat adom:) de ennek ellenére mégha nem is ez ordit rólam...

nem a külsőségek alegfontosabbak számomra...

én konkrétan senkit sem nézek meg különösebben az utcán..vagy nem nézek meg egy izmos, trendi pasast nagyobb szemekkel, mint egy laza öltözékűt:)

az idál pedig->

külső(ha már a szerelmem, akkor nem érdekel ez:)), de most példának veszem azt, ha szingli vagyok és csak külsőségről tudom levonni azt,h. ki a szimpi, stb..tehát:

-nem túl ronda arc.

-nem kell önimádónak lenni/divatbu*inak, de azért ne legyen igénytelen és gusztustalan

-legyen stilusa

-kisugárzása pedig megfogjon

-humora legyen


belső:

-szeressen

-hűséges legyen

-őszinte és olyan, aki nem titkol előttem dolgokat

-kedves, ne legyen túlzottan féltékeny(bár én az ilyet megértem és elnézem, mert én is az vagyok:$)

-ne a mű babák érdekeljék őket, hanem önmagamért szeressen:)

-humora legyen

-vidám természetű...ne legyen lusta

-stb.. :)

2010. nov. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

*utcsó vagyok megint:)*

hozzáfűznivalóm annyi,h. amiket én leirtam ezek a komoly kapcsolathoz kellenek:)

egyértelműen nem a tinifellángolásokhoz..ott általában a kinézet a mérvadó^^

2010. nov. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Jééé én azthittem sokaknak már nemjön be a hosszabb haj... bár ha nemis annyira előre fésült de a sebestyén balázs feeling mondjuk:D
2010. nov. 2. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Miaz,hogy sokaknak nem jön be a hosszú haj fiúknál?O.o Annál jobb nincs is-_-
2010. nov. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Jóképű, magas. Ez a legfontosabb külsőre.

Aztán legyen olyan dolog, amit szenvedéllyel csinál (mostani párom zenész).

Legyen független, önálló.

Legyenek saját elképzelései, saját élete, saját célja, önbizalma, hitelessége, önérzete és büszkesége.

Legyen érzékeny és elmélyült érzés / gondolatvilága.


Kizáró ok, ha a fentiek valamelyike nem igaz rá, mert ha külsőre nem tetszik, akkor nem tudom megkívánni, ha belsőre nem tetszik, akkor meg nem tudom tisztelni.

2010. nov. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Azt kihagytam, hogy ami abszolút kizáró ok, hogy egyáltalán meg akarjam ismerni, az az, hogy papucs, ha pincsizik, ha körbeugrál, ha nyálas és olcsó bókokkal akar levenni a lábamról. Mert ez azt mutatja, hogy nincs önérzete, férfias tartása, és egy nyomorult lúzer, akit csak szánni tudok.

2010. nov. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Köszike csajok hogy leírtatok engem....

De komolyan.

Én teljesen ilyen srác vagyok.

Mégsem mentem semmire a csajoknál udvarlással (nem papucsoskodással, meg pincsizéssel)...

Hiába írjátok hogy nem jön be....de bejön!

A BUNKÓSÁG!

le se sz*rtam a csajokat, direkt beszóltam nekik, hogy hogy nézel ki ebben a ruhában, meg olyan sminked van mintha bevertek volna egyet XD

Láss csodát egyből lett barátnőm, nem is akármilyen...

Tehát HÜLYESÉG amit leírtatok, úgy ahogy van.

Srác meg aki kérdezi:

tök mind 1 hogy milyen arcod van, öltözz ki, legyél vagány, és úsz*rd le a nőket.Hidd el Ők fognak futni utánad!

2010. nov. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Én a komoly kapcsolatokról beszélek, nem a fogyatékos pitsák meg a bunkó srácok iskolás kapcsolatairól!


Egy KOMOLY ÉS BOLDOG kapcsolathoz, amikor minden nap együttélsz a másikkal és el kell viselned és együtt kell működnöd, ott kicsit többre van szükség, mint hogy egy bunkó paraszt legyél! Majd megtudod, amikor nagyobb leszel és együtt fogsz élni egy nővel, és hosszú távon kell, hogy elviseljen.

2010. nov. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van.


A sulis, komolytalan, felszínes pitsák és a hülyegyerekek kapcsolatánál lehet beválik a tahóság, bunkóság és parasztság, de a komoly hosszútávú kapcsolat egész másról szól, ezt el kéne fogadni. Akit tahón kezelsz, abból a kapcsolatból nem megbízható, szeretetteli párkapcsolat lesz, hanem buta önző hülyegyerekek szarakodása, tehát a tahóság, bunkóság egy valódi párkapcsolatnál nem játszik.

2010. nov. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!