Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elvihetek 16 éves fejjel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvihetek 16 éves fejjel egy lányt a Pink koncertre?

Figyelt kérdés

Az kétségtelen hogy a fejem lágya már benőtt tehát nem vagyok egy őrült sem egy idióta... :-)Tehát a probléma az hogy a barátnőmet kb. 2-3 hónapja ismerem, de ő már 17 éves. ráadásul van egy idősebb barátja is, akit még nem is láttam :$ és állítólag jóban van vele. a következő probléma, az hogy kb. 100 km-re lakunk Pesttől, így nem is ismerem igazán meg azt sem tudom hogy este mi lenne... hazamenni, vagy ottaludni??? :s a tájékozódást azt megoldja a mobilomon a gps.

Lányok légyszi írjatok ti is...

Köszi a válaszokat előre is B.U.É.K.


2009. jan. 6. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan aludj ott, nem történik semmi, sokan alszanak együtt a barátjukkal (de nem fekszenek le).

Ja és a Pink koncert király:D

Amíg határozott vagy és magabiztos, addig nem lesz dadogás meg tétovázás, és nyilván ő is megengedi, hogy együtt aludjatok.

2009. jan. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van barátja? Hát.. akkor nem tudom.. kicsit necces! De ha úgy döntesz, hogy elviszed, akkor gondold át, hol töltitek az éjszakát, mert nem bizti, hogy haza tudtok menni késő este! És rém rossz lenne egy fasza koncert után a szabadban éjszakázni! De hogy a kérdésre is válaszoljak, miért ne vihetnéd el?? Hajrá!
2009. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

van egy ismerosom aki kozel lakik a stadionhoz, meg kozvetlenul a stadion mellett van egy szallo. gondolom az marhadraga lesz ilyenkor

ja es koszi a biztatast :-)

2009. jan. 6. 22:21
 4/9 anonim ***** válasza:
25%

szerintem ez a dugás nem ér meg egy méregdrága pink koncertet.


de az ötlet egyébként király

2009. jan. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát én nem vagyok olyan mint te.. én nem azért barátkozom másokkal hogy utána megdugjam!! A koncert után hulla fáradtan agyba dőlünk és lefelebb egy-két csók. max ennyi. én szeretem őt, és már az is csodálatos ha csak vele lehetek.
2009. jan. 7. 07:42
 6/9 anonim ***** válasza:
ebben a korban szerelem és a dugás ugyan az. nem rossz indulatból mondom, hanem azért mert ez tényleg így van, ez egy csodálatos korszak, de ez akkor is így van. és később majd te is rájössz
2009. jan. 8. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A f@szt van így :DD

Szerintem ha elengednek titeket és minden meg van oldva, hogy lesz szállás stb. Akkor nyugodtan hívd el, örülni fog neki nagyon és elvarázsolod őt azzal, hogy mindent elrendeztél. Érezzétek jól magatokat, költőpénzt nem árt ha viszel :D

2009. jan. 8. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Vigyéél el engem légyszíí! :D Nekem egyik ismerősöm sem ér rá :( na mindegy. visszatérve a kérdésedre..ömm aludhattok nálunk XD El akarok menni arra a koncertre és kész!!!!!
2009. febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha van elég pénzed,akkor vidd!
2009. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!