Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy lány, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja-másfél hónapja ismerem. Igazából egy társalgó oldalon vettük fel a kapcsolatot, miután barátnak jelöltem, de egy hónapja már máshol is felvettük a kapcsolatot, de annyira sokat nem beszélgettünk. MSN-re azért nem akartam felvenni mert az nem annyira az én stílusom én inkább a személyes találkozásban-beszélgetésben vagyok jobb. Bár igaz hogy kicsit messze lakik tőlem (106 km), de tudom ez nem számít, legalábbis nálam abszolút nem. Hogy mondjam meg neki hogy nagyon tetszik nekem és hogy szeretnék vele találkozni hogy jobban megismerhessem?
2009. jan. 6. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ami a legfontosabb légy laza mert nem mindig leszel fiatal és most kell kipróbálni mindent (bár nem tom hány éves vagy). Mond meg neki egyszerűen pl msn-en (mert messze laktok) hogy tetszik nekd és hogy találkozhatnátok stb. Próbáld meg nyugodtan mert ha lekoptat akkor se fog nagyon égő lenni mert nem látod midnennap
2009. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én 18 éves vagyok(de most már 19 leszek) ő meg 16 éves. Amúgy mindenképpen MSN-en beszéljek vele? Az nem jó hogy ha levélben írom meg neki?
2009. jan. 6. 21:28
 3/4 anonim válasza:
Jó a segged, köl kóla? :)
2009. jan. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na végre 1 korrekt ember:D Nem is szabad neten csajozni... csak ha már találkoztatok élőben és összejöttetek akkormár lehet ottis beszélni. Én a helyedben nemmennék bele a kapcsba 106 km nagyon messze van, neked lehet h megfelelne én viszont semennyire sem tudnék megbízni a barátnőmben. Azt nemkell megmondani h teccik neked..hívd el dumáljatok azt majd érzi ha bejösz neki meg teis fordítva:) csak tökösen ;)


/17F/

2009. jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!