Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, tetszik nektek Adam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinyó kérdése:

Lányok, tetszik nektek Adam Lambert?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 14:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó pasi és tényleg gyönyörű szemei vannak!

De könyörgöm fejezzétek már be ezt a "kár hogy meleg" dumát.... mért lenne kár? És attól mert meleg még mért ne lehetnél a rajongója? Teljesen mindegy mert ha hetero lenne sem lenne esélyünk:D

2010. nov. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
imááádom ő a legjobb pasi a világon, csak az a baj hogy meleg!! <3
2010. nov. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
bááár igazad van hogy ha nem lenne meleg még akkor se lenne esélyünk! na jó, egy koncijára csak eljuthatunk. nem?? :P :D
2010. nov. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy csak úgy összeszedne mert elmentél egy koncertjére... De nem hiszem el hogy nem tudjátok elfogadni a tényt! Adam meleg és? Tehetséges énekes, és nagyon jó ember... mért kell mindig a szexualitásával foglalkozni? Mért kell mindig a "kárhogymeleg" dumával jönni? Gondoljatok már bele... ez az ő stílusához hozzátartozik! Ez Adam Lambert!
2010. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Amúgy nem az volt a kérdés, hogy vitassátok meg Adam Lambert szexuális beállítottságát mert az mindenki számára ismert tény!! Ja és még valami 17:47-es válaszoló honnan tudod hogy "nagyon jó ember"?
2010. nov. 20. 10:47
 16/20 anonim ***** válasza:

Igen. Gyönyörű arca van,és az egész kisugárzása vonzó és szexi számomra. Azt gondoltam ,képeken nyilván szebb,mert retusált ...stb,de miután láttam élőben is,magam is meglepődtem ,hogy ennyire jól néz ki.

És igenis ,végtelenül kedves és jó ember. Szereti a rajongóit,és mi is őt.:)

2010. dec. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hiszen hogy az! Hiszen folyamatosan követem a vele kapcsolatos dolgokat, voltam koncertjén, ahol rengeteget mosolygott, puszid dobott és még sorolhatnám!És elég ha csak megnézzük mennyire szereti a rajongóit, igenis törődik velük...:)
2010. dec. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
* hiszem
2010. dec. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Egyébként nem megvitattam a szexualitását, csupán szeretném ha végre mindenki megértené hogy nem ez a legfontosabb, és nem kell ezzel törődnünk! Nem kell folyamatosan azt hajtogatni hogy "jajj de kár hogy meleg"... Mindössze ennyit akartam elmagyarázni, nehogy már ez alapján döntsük el hogy szeretjük e vagy nem!
2010. dec. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Igen. de ugyis mindegy, mert tuti, hogynem járna egy lánnyal sem. És nem csak a távolság miatt... :)
2012. aug. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!