Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hanyadin randin "ideális"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadin randin "ideális" téma hogy 18-32 között gyakorlatilag csak az ivásról szólt az életem?

Figyelt kérdés

Tavaly év elején raktam le, közeledek a 1,5 év absztinenciához.

Ezt mikor érdemes elmondani Nyilván előbb utóbb el kell, nem akarok hazudni.


Nem véletlenül nem iszom egyáltalán.


júl. 18. 18:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Nekem meg nem is jonnek be azok akikkel ne lehetne néha egy borozós vacsora vagy egy ereszd el a hajam szilveszter.

En csak ezért kerülöm az ilyeneket. Kirpobáltam volt olyan exem aki mellett sík hülyén is nézten ki pl étteremben hogy ő víz én meg egy pohár bor még kimosolyogott a pincer is. Nekem kellemetlen. Meg egyedul ugye tiszta sz.r inni is.

júl. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Meg bulizni is teljesen más ugy hogy egyik becsiccsentve vigyorog mint a vadalma a másik meg kb mint egy biztonsági őr.
júl. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
12: ja hát ha te szeretsz részegeskedni, akkor neked nyilván egy szintén részeges pasi a megfelelő.
júl. 18. 18:56
 14/27 anonim ***** válasza:
64%
Mekkora pofád lett exalkoholista létedre🤣
júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
A sztoriban csak te voltál troger alkoholista, nem én vagy mások akik néha megisznak egy bort a vacsihoz vagy aki itallal buliznak néha(es nem droggal..)es te böfögsz rájuk?
júl. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Te írtál róla hogy egyedül szar inni, meg bulizni becsiccsentve. Most mit szívod fel magad? Egyébként normál ember nem szokott részeg se lenni, vagy csak nagyon ritkán, mivel tud kontrollt tartani. Pont így indult az én alkoholizmusom is, én is csak néha rúgtam be. Aztán egyre többször.


Jó bulit hétvégére!

júl. 18. 19:05
 17/27 A kérdező kommentje:
Nem böfögtem senkire, de ha piás nő vagy és zavar hogy a pasi egyáltalán nem iszik neked nyilván olyan pasi való aki szintén szeret piálni, ez van.
júl. 18. 19:06
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok piás nő. Csak a te világképedben van az hogy alkoholisták vannak csak meg akik egy korty alkoholt se isznak.


Aki iszik csak nálad egyenlő a részeges diszno alkoholistával drága.

júl. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem egyenlő vele. De aki be szokott rúgni az már nem a normális kategória. De nyilván nem értek hozzá felépülő alkoholistaként.

20 évesen én is csak néha ittam. 25 évesen meg már nem csak néha.


Ja amúgy nem mondtam hogy alkoholista vagy. De aki berúg időnként az piás. Alkalmi ivó, nagyivó, stb. Vannak kategóriák dögivel.


Jó bulit hétvégére!

júl. 18. 19:11
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Én nem iszok, nem bulizok. Soha nem ittam.

Pont ezért nem kellene egy olyan mint te. Majdnem a fele életedben alkesz voltál. Bármikor visszaeshetsz.

Te vagy a legutolsó, aki megszólhatja azt aki néha iszik valamit.

júl. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!