Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőként rossz ötlet kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként rossz ötlet kezdeményezni a beszélgetést (újra) ?

Figyelt kérdés

Mivel nem igazán mozgok otthon a “mai világ” ismerkedési szokásaiban kicsit meg vagyok lőve.

Tudom, hogy alapesetben, ha egy férfi akar valamit, tesz érte, de sokmindent hallottam én már. Mivel én kapcsolatban éltem (volt párom sajnos elhunyt), így különösebben nem figyeltem ezekre.

Az “újrakezdés” és próbálkozás időszakában belefutottam jónéhány emberbe, viszont egy volt, akit - sajnos - megkedveltem valamiért. Az ismerkedést ő szakította félbe, néhány hónapja nem beszélünk már. Pár hete érkezett a semmiből 1-2 értesítésem közösségi oldalakon, hogy elkezdett kedvelni egy-egy régi posztot aztán a kirakott sztorit, bármit. Tudom, ez nem feltétlen jelent bármit is, viszont elgondolkodtam, hogy esetleg még egy próbát megérdemel talán, maximum újra befejezzük/el se kezdjük. Tényleg nem tudnám megmagyarázni, hogy miért kedveltem meg ennyire, de ezt nem mindig irányítjuk. Nem egyszerű eset, és nem is a legkommunikatívabb ember…nagyon nem… :D

Férfiak, szerintetek kellemetlen, ha a nő ír? Nők, mit gondoltok?

Hogyan lenne érdemes nyitni?


Így 27 éves nőként nem gondoltam, hogy ilyeneken kell még agyalnom. Ráadásul kérdeznem is róla. Mindenesetre előre is köszönöm a segítségeket!



júl. 18. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Szia, bátran kezdeményezz, mindenképp megér egy próbát. Sokszor ez a kezdő lökés csodákra képes. 38F
júl. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyi idősen kezdeményeztem, jó kapcsolat lett belőle! Mai fejjel viszont hiányzik a bizsergés, várnám, hogy a férfi kezdeményezzen.
júl. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy ez gáz szerintem csak a nők mondják. Az életemben nem láttam hogy bármelyik fiúnak ez gond lett volna, se neten, se ismerősi körben.
júl. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 Köszi, ezt jó tudni!
júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Bennem főként azért volt ez kérdéses, mert ugye, mint írtam, korábban ő egyszer lezárta az ismerkedést.


Azért lehet, hogy megpróbálom. :)

júl. 18. 14:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes 1* megpróbálni.
júl. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 - "korábban ő egyszer lezárta az ismerkedést" - A helyedben nem próbálkoznék, semmi jó nem sülne ki belőle.
júl. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!