Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elfogadható vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadható vagy inkább kellemetlan úgy adni első csókot, ahogy én tettem az előző kapcsolatomban? Gondolkodom rajta hogy most is így teszem majd. Részletezem a leírásban.

Figyelt kérdés

Az előző kapcsolatomban a 2. randin, ültünk a padon és megkérdeztem a lányt hogy "Adhatok egy csókot?" Igent mondott, nem volt kellemetlen. Korábban, másnál, nem kérdeztem rá. Azok kellemetlenebb szituk voltak, inkább nem is írom. Nincs hozzá érzékem. Nem mondom hogy ezen bukik el hogy lesz-e valami komolyabb, de van jelentősége.

Azóta eltelt pár év, idősebb lettem, lehet spontánabbnak kéne lennem. Közben a belvárosba költöztem. Vidéken sokkal könnyebb volt. Itt már az is nagy kihívás hogy olyan helyet találjunk ahol kettesben vagyunk. Nekem nem menne pl. egy cukrászdában ahol emberek vannak. Ezt egyébként sikerült megoldani, szerencsére vannak parkok.

Az a gond hogy nagyon gyengék a szociális képességeim. Nem veszem a jeleket.

Nemsokára második randi. Közben online is sokat beszélgettünk. Szerintem jól alakul a dolog, de ennek a megítélésében sem vagyok a legjobb. A csóknál úgyis kiderül.

Szerintetek belefér hogy simán rákérdezek, vagy kellemetlen helyzet lenne? Ha nektek ez kellemetlen (feltételezzük hogy egyébként nyitott a csókra), akkor hogyan csinálnátok? Vagy Hölgyek esetén: Mit szeretnétek, hogyan csináljam?



#randi #csók #első csók #Rogán Cecília (nem, amúgy nem ő az :-D)
júl. 14. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell sürgetni vagy rákérdezni, jó ha idővel jön az magától.
júl. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jah azt még hozzátenném hogy nem csak random feltettem a kérdést: nevetgéltünk, megcsikiztem a nyakát, korunkat messze alulmúló érettséggel hülyültünk.

Most is csak akkor dobnám be, amikor már van némi összeng, hangulat, kontakt. Meg mostanra sikerült annyit megtanulnom hogy nem nyelvessel kell kezdeni XD, csak finoman. Szóval egyre kevésbé nyomorultul csinálom.

Csak maga az első csók valahogy nehezen megy.

júl. 14. 11:52
 3/10 A kérdező kommentje:
1: Köszönöm a választ, ment a pipa. Sürgetni nem szeretném, de magától nem megy semmi. A csókot is, mint mindent csinálni kell. Általában a férfi kezdeményez, lehet női szemmel úgy érződik hogy "csak megtörtént"
júl. 14. 11:54
 4/10 anonim válasza:
100%

Szerintem ez helyzetfüggő. Ha rosszak a tapqsztalataid inkább kérdezz rá a pillanatban.

De előbb próbalj vele játekosan incselkedni csiki nevetés ilyesmi. Fogd le aranyosan, várj egy kicsit csendben ha megáll az idő és nem mozog, nem távolodik csak bámul, lassan közelíts a csókkl. Ha nem akar megcsókolni ugyis elhúzza magát.

júl. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4: Köszönöm. Igen, most egy kicsit utánazéztem hogy mások szerint mik szoktak lenne a jelek. Meg persze a szokásos közeledés. Megpróbálok figyelni. Ha a helyzet adott, de a jelek nem világosak számomra.. igyekszem csak ez esetben rákérdezni. Egyfajta b-tervként.

Ha látszik nem akar közeledni azt meg észreveszem. Akkor megsem próbálom, csak randi itán ráírok hogy úgy éreztem nem vagyok az esete. Ebben már több a rutinom. XD😅🙃

júl. 14. 12:14
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem lelomboz a kérdés, hogy megcsókolhat-e. Mert akkor nálam elmúlik a varázs. Érezni kéne mindkettő félnek, hogy na most itt az ideje. Nem lehet összetéveszteni amikor csók előtt van a két fél.
júl. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
megkérdezni is kínos + a 2. randin erőltetni is kínos.
júl. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem lelombozna, ha valaki rákérdezne. Ezt érezni kell, hogy eljött az ideje.
júl. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ment a pipa mindre. Akkor csak exem vette lazán. Igyekszem figyelni a jelekre és nem kérdezek rá.

7: "a 2. randin erőltetni is kínos.": Sosem erőltettem, de valahogy az első vagy második randin mindig elég közel kerültünk egymáshoz. Nekem a csók természetesnek tűnik a második randin. Nem hallottam még olyanról aki korainak tartaná. Elég lassúnak tartom magam. Pl. a 3. randi szex dolgot soha nem éreztem, de az más téma. Egy egyszerű csók a 2. randin még nem egy nagy dolog. Nyilván ha nem jövök be neki akkor kellemetlen, de az előbb-utóbb úgyis kellemetlen lesz. Ha neked tetszik egy srác, akkor nem csókolod meg a második randin? Ha nem, akkor miért nem? Nekem ez kicsit furcsa. A szexre tényleg hagyon időt bőven. Egy csók számomra csak annyit jelez hogy vonzódunk egyáshoz, még lehet belőle valami. Lehet hogy rosszul látom. Vagy csak különbözünk.

júl. 14. 17:06
 10/10 A kérdező kommentje:
+ Nálam a csók nem a kamaszos egymás torkán nyomjuk le a nyelvünk dolgot jelenti. Az sokkal később, ha már intim kapcsolatban vagyunk. Most egy sima száj csókra gondolok. Ha a lány olyan (ez ritka eset), akkor minimális nyalakodás. Valamiért homlok puszit is sszoktam utána adni. Nem tudom miért. Szeretik a nők és nekem is jól esik. -- Szóval lightos csókok ezek az elsők, de szerintem egy második randin nem egy nagy dolog.
júl. 14. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!