Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ez? (kérdésed túl rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez? (kérdésed túl rövid magyarázatod hosszu)

Figyelt kérdés
Nah szoval ebben az évben mentem uj suliba és van egy gyerek az osztályba akihez bejött egy csaj valamiért és a csaj nagyon megtetszett utána felvettem facbookra a csajt és egyre többet beszéltem vele és mostmár ugyérzem hogy nélküle nem tudok meglenni mindig rola álmodom és minden percben kivánom őt hogy ölelhessem csokolhassam mi ez az érzés? F/12 a lány L/15
2010. okt. 31. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gecc, te szerelmes vagy!:)
2010. okt. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

hát egyszerű a válasz :belezúgtál:)

de nem baj :)

de sztem picit na a korkülönbség :)

2010. okt. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
:)
2010. okt. 31. 19:25
 4/12 A kérdező kommentje:
pl : most is kinvan olaszországba és nagyon hiányzik pedig ma ment el :((
2010. okt. 31. 19:26
 5/12 anonim ***** válasza:
menj utána, stoppal kiérsz egy hét alatt
2010. okt. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12 évesen 15 éves csajt nem kapsz meg :D később nem lesz ilyen zavaró 3 év korkülönbség, de könyörgöm, neked még kb a farkad se szőrös, ő meg testileg kész nő (valószínűleg). Mit adhatnál meg neki?
2010. okt. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
semmit. ezt tudom nagyon jól :( de mit tegyek ha szerelmes lettem? :'(
2010. okt. 31. 19:54
 8/12 A kérdező kommentje:
szar az élet szar a szerelem a szerelemtöl lesz szar az élet :(
2010. okt. 31. 19:58
 9/12 anonim ***** válasza:

tanúúlj meg hejesen irni es akkór mar beszelegthetnél velé


amúgy nem gondolnám, hogy 12 évesen ilyen szar lenne az élet. majd 10 év múlva gondolj vissza, hogy milyen szar is volt addig amíg semmire nem volt gondom, csak a tanulásra. elhiszem, hogy vannak érzelmeid nekedis. nem megbántani akarlak, csak, hogy vedd észre, akár már most, hogy minden akadályon túl kell lépni. ha nem jön össze, akkor majd jön más, mindaddig amíg meg nem találod az igazit.

és tényleg tanulj meg írni.

mert ez a XXI. század betegsége, hogy direkt rosszul írnak az emberek.

2010. okt. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
joh bocs gyorsan irok
2010. okt. 31. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!