Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem valakit aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem valakit aki belájkolta egy régi képemet, ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Megismerkedtünk, első találkozásunk után belájkolta egy 4 éves képemet, nekem ez fura, ez jelent valamit, vagy csak lecsekkolta a profilom?


Ti szoktatok ilyet?

36/N



júl. 11. 21:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
Talonokat gyartanak. A pasik lájkolgatnak jobbra balra horgaszbotokat dobnak be jobbra balra. Kapcsolatban is. Aztán ha valamelyiknek akármikor megjon a kedve az unibungihoz, akkor egy hal pipa.
júl. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A mostaniakat is belájkolta?
júl. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Csak egy darab régit!
júl. 11. 21:06
 4/16 anonim ***** válasza:
Nője van.
júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
Ez nem jó jel szerintem. Azt jelenti, hogy 4 éve sokkal jobban bejöttél neki mint most.
júl. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Semmit nem változtam, azóta 3 képem van kint, ugyan úgy nézek ki! Jelenthet ez bármit, hogy csak random belájkol egy régebbi képet? Vagy mi értelme van ennek? Nem értem, vagy felesleges értelmet keresnem?
júl. 11. 21:18
 7/16 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem pedig azt jelenti, hogy a régi képen jobban bejössz neki ha a mostaninál egyet sem jelölt meg.
júl. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%
Szerintzem meg semmi logikát ne keress. Végignézte e képeid, egyet belájkolt random, mindet nem akarta, az túl tolakodó lenne.
júl. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%

Altalaban régi képeken kevésbé veszik észre mások hogy lett rajta egy uj lájk. Mivel visszafele nemigen lapoz senki es a régiképealbumokat se lesik.


Friss képeken még feltunik bárkinek hogy téged kik lájkoltak.


Magyarán nem lájkol nyilvánosan.


Fogallt pasik szokták ezt csinálni hogy nem a nők fő képeit kezdik lajkolni mint valami dinoszaurusz hanem bemennek sunyin vmi régi albumképbe mivel te ugy is kapsz arrol értesítést de másoknak meg nem tunik fel csak ha már vérmesen kutakodna.

júl. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%
Lehet tényleg foglalt.
júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!