Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, ha valaki arra használ, hogy tovább lépjen máson?

Figyelt kérdés

Eleinte úgy tűnt, hogy nagyon érdeklődik irántam, de szerintem rosszul vettem a jeleket és inkább csak búfelejtésre használ.

Hogyan bizonyosodhatnék meg erről, ha nem segít az őszinte beszéd?



#kihasználtság érzés
júl. 8. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt igen nehéz észrevenni….sajna volt benne részem mint kiderült. Volt egy fiú aki már már az exem. 2 évig voltunk együtt. Virágot vett nekem, csokit. Kaptam ékszert, sminket….és ezeket magától vette! Sosem kértem őket. Akkor volt hogy, meglepett egy wellnessel. És jött a hideg zuhany….mivel egymás telefonját nyugodtan használhattuk, így én pont candy crushot nyomtam mikor jött az exétől egy üzenet….belenéztem idegességemben. Láttam, hogy azóta is beszéltek mióta én megvoltam neki….
júl. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem foglalkozik boldogságoddal, nem mutat be szüleinek, barátainak, nem nyílik meg, nem hallgat meg.


Miért érzed magad kihasználva? Fentiek közül van ami nem teljesül?

júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Folyton az exét emlegeti.
júl. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha már azon gondolkodsz, hogy bűfelejtő vagy akkor inkább szakítani kell mert nincs bizalom teljesen mindegy, hogy jogosan-e, egyszerűen jobb lenne külön egymástól.
júl. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt vele beszéld meg, mindenesetre legtöbb kérdésedre a telefonba nézés megadja a választ!
júl. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is az ha említgeti az exet burkoltan vagy kevésbé burkoltan, irreálisan fel akarja gyorsítani az ismerkedést (velem ez történt: csávó exének akarta mutogatni hogy továbblépett, két hét ismerkedés után ki mondatta hogy kapcsolatban vagyunk, két hét után már mindenkinek be akart mutatni, én ezt a tempót nem bírtam, én lettem a sz*r hogy nem vállalom fel stb… egy hét után visszament az exéhez, mert én nem papucsosodtam be🤣)

Vagy az is lehet hogy nem fejezi ki az őszinte érzelmeit, nem figyel rád

júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!