Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az igaz, hogy egy európai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy egy európai fehér nőnek magasabbak az igényei férfi terén mint egy ázsiai, afrikai vagy akár latin-amerikai nőnek?

Figyelt kérdés
Nehezebb egy európai fehér nőt megkapni az elszállt igények miatt mint egy Európán kívülit?
júl. 5. 17:30
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
#19 én úgy értettem, hogy a kérdező az Európán kívül (Afrika, Ázsia) élőkre gondol, de majd pontosít, ha akar. De szerintem mindenkinek hóttmindegy, hogy egy filippínó vendégmunkással nem fog összejönni vagy egy zulu törzsfőnök lányával nem.
júl. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

20


Igen, Európában szerintem is átlagon felül jól kell kinézni már.

Ez az új trend. Ez vany

júl. 6. 14:00
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Tegnap 18:44 azt hitte ijesztő dolgokat ír, pedig a felsorolt elvárások többsége kemény munkával és kitartással teljesíthető. A külső azért függ a genetikától...
júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

"Nyugat európai nővel sosem matcheltem még. Gondolom a nyugati fehér nőknél nagyon elterjedt a chadezési kultúra."


Nem Mucuka, hanem minek ismerkedjen egy nyugat-európai nő egy kelet-európai pasival?

Az afrikai meg egyéb nők nagyrésze meg valami csalás vagy csak Európába akar jutni. Nem a két szép szemednek szól.

júl. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
44%

"Igen, Európában szerintem is átlagon felül jól kell kinézni már."


Pl?

júl. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

24


Tehát a nők ennyire haszonlesők?

júl. 6. 16:57
 27/34 anonim ***** válasza:
#26 a nők? Te mit akarsz a fizetésed ötszörösét kereső külföldi nőktől, kiscsákó?
júl. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
26: "online szinte kizárólag ázsiai és afrikai nőkkel matchelek" - azok még mindig nem nők, hanem csalók, akik a hozzád hasonló észlényeket húzzák le pénzzel és verik át.
júl. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
88%

Aki lepontoz, inkább írja le, mi az átlagon felüli kinézet. Mert ha most Budapesten elmegyek bárhova, többségében hót átlagos pasikat fogok látni átlagos vagy szebb nőkkel.


Ja, hogy nektek a 25 alatti instamodell kell, aki megkeresi a havi fizutokat azzal, hogy posztol egy képet a napszemüvegről, ami szponzorálja? Akkor így jártatok.

júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

27


Megismerni őt, új kultúrát. Új élmény új tapasztalat.

Nem minden a pénz és lapátáll körül forog. Olyan egysíkúak vagytok ti nők.

júl. 6. 17:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!