Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Viccből elhívtam egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viccből elhívtam egy lányt randira, nemet mondott szerencsére de mégis kicsit zavar, hogy most mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés

Tetszik egyébként, de nem annyira, hogy csak így elhívjam randira, főleg, hogy annyira nagyon nem is ismerem csak ott volt a baráti társaságban.

Ittam egy keveset és akkor úgy gondoltam ez jó poén lesz.


jún. 28. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy neked az egódat zavarja ez. Fogadd el, hogy nemet mondott és hagyd békén.


Meg amúgy nem tök mindegy mit gondol? Ha kuturált voltál akkor valószínűleg semmi rosszat.

jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne emészd magad. Semmit nem gondol, ha normálisan tetted. A nők már megszokták, hogy a piás pasik bepróbálkoznak a lámpaoszlopnál is.
jún. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem gondol, hidd el hogy hívták már pár tucatnyian randira. Akinek nemet mondanak az közömbös számukra - nem azokon jár az eszük, hanem azokon akiknek igent mondanak.
jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

"Viccből elhívtam egy lányt randira"


Nem szeretnél esetleg felnőni?

Férfinak nevezett selejt.

tegnapelőtt 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Visszanyalt a fagyi? Most meg magadat sajnáltatod? :'D kész vicc vagy
tegnapelőtt 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért szórakozol mások érzèseivel?
tegnapelőtt 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erre mondja az angol, hogy "play stupid games, win stupid prizes". Talán ha zavar, hogy bunkónak hisz esetleg, akkor le kellene tenni ezekről a bunkó, gyökér poénokról és játszmázásokról... általános iskola 4. osztályban sem vicces egy értelmesebb gyereknek, hogy "höhö, randizni hívok vkit, aki nem is tetszik annyira, höhö". És igen, valószínűleg megvan rólad a véleménye. Jogosan.
ma 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!