Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Messengeren ráírni van értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Messengeren ráírni van értelme?

Figyelt kérdés

Szóval egy rendezvényen megismertem egy csajt. Nem sokat beszélgettünk, mind a ketten dolgoztunk, csak elmentünk egymás mellett párszor. Bejelöltem face-n még aznap, visszajelölt azonnal.


Gondoltam ráírok, elhívom egy koncertre, mert van egy plusz jegyem. (Aki jött volna ismerős, nem tud jönni.)

Lenne értelme, vagy nyomulásnak tűnik?

Nem is biztos, hogy kimondottan ismerkedni akarok vele.



jún. 27. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Egy valodi ffi már meg is d.gta amig te itt ezen hezitalsz.

Majd belejössz bro

jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Jól tetted, hogy megkérdezted. Nagyon bonyolult dolog ez, vadidegenek jóváhagyása nélkül írni egy üzenetet egy facebook ismerősnek a mai világban óriási felelőtlenség lenne.
jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehat ha az se biztos, hogy ismerkedni szeretnel, akkor ne csak a te oldaladat nezzuk mar. Vajon kikosaraz-e. Ezek szerint fennall, hogy elmegy veled, jol erzitek magatokat, es ra kell jonnie, te szorakozol vele es semmit nem akarsz?
jún. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megadom az engedélyt, hogy ráírjàl.
jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!