Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mi lesz? Van egy osztályt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi lesz? Van egy osztálytársam aki évek óta tetszik.

Figyelt kérdés

Idén viszont csak úgy kezeltem mint legjobb barátot.Nagyon jól elvoltunk egy hétig.Néha mellé is ültem órákon,sokat beszélgettünk,puszival búcsúztunk,gyakran megöleltük egymást.Mígnem észrevettem,hogy újra szerelmes lettem belé.Egy ideig próbáltam magamnak bemagyarázni,hogy nem érzek iránta semmit de aztán feladtam.Szerdán megjegyezte,hogy lehetnénk többek is egymásnak mint barátok,de én akkor nem fogtam fel mit is akar valójában.Egyszer mikor megöleltük egymást,az egyik osztálytársnőm félrehívta őt,állítólag azt beszélték,hogy mért ölelt meg,de a beszélgetés végén a csaj puszit kért tőle és azóta ők is puszival búcsúznak.Ma pedig együtt ültek.Állítólag a csajnak nem tetszik a fiú.Lehet,hogy féltékeny vagyok,vagy fogalmam sincs mi van velem.Csak jó lenne tudni,hogy mért történt ez és,hogy mit csináljak.Persze felhoztam neki,hogy járhatnánk de nem mondott rá semmit és amikor megkérdeztem tőle,hogy tetszik e neki az a csaj,akkor ő azt válaszolta,hogy egy kicsit.

14/L


2010. okt. 30. 18:52
 1/3 anonim válasza:

Sztem kérdezd meg a csajt, ha nemet mond én megmondod neki hogy bejön neked és barátnőd akk békénhagyja

ha nemet mond de azt veszed észre hogy kezdenek egyre jobbanösszemelegedni akk próbáld meg félreszorítani a csajt pl.: bókolj a fiúnak vagy nálam az is bejött hogy megosztettam vele a sokim

ha igent mond akkor az utóbbi

Sok szerencsét ;)

2010. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Jóban vagy azzal a lánnyal?

Mert ha nem akkor lehet hogy csak azért csinálja ezt hogy elvegye tőled a srácot és persze neki nem kell majd.(kamaszoknál előfordul)

de ha jóban vagytok megbízol benne talán megbeszélhetnéd vele hogy neked bejön és talán tehetne valamit az érdekedben.. vagy hasonló hátha akkor megmondja a srácnak hogy csak barátságot akar ... a fiúnak lehet hogy teccik a lány de az is lehet hogy te jobban és csak azért nem felelt semmit a járásra mert szégyenlős.. de persze ez nem biztos úgyhogy azért ne éld bele nagyon magad ... beszélj velük de komolyan... ne hagyd addig egyiket se míg nem tisztáztátok

2010. nov. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

sztem nem olvastam végig de láttam hogy osztály társad a kiszemelt.

szóval egyet tanácsolok: házi nyúlra nem lövünk...

L/16

2010. nov. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!