Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki milyen parfümöt ajánl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen parfümöt ajánl randira? A Dior homme és a Tom Ford Black Orchidean gondolkodtam, ezek jók lehetnek? Ez lesz vele a második randim, az elsőn csak beszélgettünk ismerkedtünk leginkább, most viszont helyekre fogom vinni, állatkert,mozi

Figyelt kérdés

jún. 18. 16:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
+egy vacsi
jún. 18. 16:25
 2/12 anonim ***** válasza:
Dolce
jún. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja, neki mi tetszik. Fújd magadra azt, ami neked bejön, aztán úgy is kapsz visszajelzést. Nem a parfümön fog múlni a dolog, viszont egy fújás elég, nem kell több.
jún. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem ezen fog múlni, mivel rögtön ő ajánlotta a második randit és mondta hogy van esélyem de ismerjük meg jobban egymást.

Na viszont én szeretnék valami kellemes parfümöt venni és ebben kérném segítségeteket.

jún. 18. 16:33
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Én nem használok parfümöt, sem izzadásgátlót, hiszek a feromonok erejének, a nők ki tudják szagolni az izzadságból, hogy mennyire férfi egy férfi. Nem veszem el tőlük a felfedezés élvezetét. Eddigi sikereim 0. 31f
jún. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Black orchidea parfum, pffff. Ugye, ami "fekete" orchidea letezik, az par intergenerikus Catasetum hibrid, es azoknak olyan az illatuk, mint regen a Hofeherke fogkremnek. Meg jo, hogy nem Bulbophyllum parfumot csinalnak, azt jonnek rad a doglegyek.



40F incel

jún. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne akarj magadra fújni olyasmiket, amiket amúgy nem ismersz, és nem vagy biztos benne, hogy illenének hozzád. A Black Orchidnak például szerintem totál gombaszaga van, én randira nem fújnám, de ha neked meg az lenne a tuti hozzád illő parfümöd, akkor miért ne, de a bizonytalanságod azt tükrözi, hogy nem az.
jún. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani. Egy parfüm kiválasztása egyáltalán nem egyszerű. Nem elég, hogy kellemes illatú, az egyéniségünkhöz is passzolnia kell. Elég hosszú folyamat, ki kell őket próbálni, de egy alkalommal legfeljebb hármat, mert utána már elveszted a szaglásodat. Az illatszerek egészen másképp viselkednek a bőrünkön, mint a levegőbe spriccelve. Az igazi hatást csak később lehet érezni.
jún. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyszer bementem egy randim előtt a Notinoba, hogy segítsen már az aranyorrú értékesítő lány, milyen illattal nem üldözöm el a leendő partnerem!? Ajánlott egyet, nagyon tolta a promózást, hogy így imádják, meg úgy, és bár tetszett is a bukéja, nem éreztem magaménak, de megvettem. Erre ahány nő megérezte rajtam, rákérdezett, hogy fúúj, mi ez a szag?! :')
jún. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
"Ó de büdi" lesz a jó választás. Ne aggódj a büdi szó eredetileg boudheire ófranciául van és nagyonmenőkirálycsávót jelent. Használd bőséggel.
jún. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!