Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy így romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy így romantikus lehetett neki, vagy furcsa?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap délután volt az ötödik randink ezzel a sráccal, és az egész napom kész káosz volt, vizsgáztam, minden dolog közbejött. De egy idegsejtem sem akarta lemondani a randit, úgyhogy az időpont előtt szerintem egy olyan 1.5 órával felhívtam, és kb elhadartam neki, hogy milyen brutális a napom és, hogy még hova meg hogy rohanok, és lehet hogy mondjuk egy órával később tudnék csak odaérni. Ő végighallgatott, majd kb annyit mondott, hogy “semmi baj, akkor áttettük 6ra, szívesen várok. Vezess óvatosan.” Annyira jól esett, de mikor odaértem volt nála egy csokor virág, amit amikor megláttam könnybe lábadt a szemem és úgy látott meg pont. Üdvözlésképpen megölelt, én meg alig akartam elengedni, mert olyan megnyugtató volt. Szóval nem tudom meddig álltunk egy járda szélén ölelkezve… 🙈 A randi utána szuper volt, spontán beültünk vacsorázni, és ismét nagyon jót beszélgettünk. Aztán mondtam neki, hogy annyira innék egy adott koktélt, de sajnos autóval vagyok. Ő meg mondta, hogy rendeljek nyugodtan koktélt, hazavisz engem autóstul. (Végül ez is lett.) Az este folyamán többször csókolóztunk is, az első a 3. randinkon volt. Viszont ezek olyan intimebb csókok voltak, ha lehet ilyet mondani.

Viszont nem mertem az ölelésről beszélni. Nekem az érintés az egyik szeretetnyelvem, minden barátommal és közeli családtaggal ilyen vagyok, a testi közelség meg valahogy mindig biztonságot ad.🤷🏻‍♀️ De nem akarok túl sok lenni.


Nagyon köszönöm ha elmondjátok a véleményeteket!☺️ 20L



jún. 18. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi ebben a furcsa? Stresszes voltál (okkal), majd megláttál egy számodra kedves embert egy figyelmes gesztussal, ami meghatott és megnyugtatott (okkal). Nincs ebben semmi fura, örülj neki, hogy ilyen törődő srácot találtál.
jún. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a srác komoly kapcsolatot akar, akkor ez az egész neki is nagyon jó volt. Te érzed, mit akarhat tőled a srác. De azt gondolom, aki csak le akarna fektetni, az nem virágcsokorral várna.
jún. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%

Te most menőzni jöttél, hogy milyen szuper napod volt, meg megértő pasit tudtál szerezni?

Grat, taps.

jún. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább jónak mondanám. Nem is igazán értem azt a megközelítést, ahol ez összességében rossznak számítana.
jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!