Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell flörtölni? Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell flörtölni? Most mit csináljak, ha tetszik a csaj? Mi ilyenkor egy “férfi lépés”?

Figyelt kérdés

A haverjaim szerint a csaj teljesen egyértelműen flörtölt velem, és nekem nem tűnt fel.

Megkérdeztem, hogy neki milyen öltözködési stílus jön be a pasikon, erre azt kérdezte “szerinted te melyikbe tartozol?”, azt mondtam “nem tudom”, erre felhúzta a lábait, és elkezdte mondani “szerintem a lezser, de elegáns, nem túlcsicsázott az tök jó. Nem tetszenek a mindenféle nagy márka jelzések, mintás pólóból a kreatívak, vagy valami jó kis rock banda. :D De szerintem egy egyszerű farmer és egyszínű póló az visszafogott, elegáns, átlagos, mégsem túl sok, teljesen jó, főleg ha alapból tetszik a pasi.” Na most itt az a poén, hogy rajtam egy hosszú farmer és egy fekete póló volt, de igazából másik két haverom kb ugyan így nézett ki. Szóval nem tudom. Úgyhogy csak annyit válaszoltam, hogy “szóval akkor az egyszerű, de nagyszerű”, ő “valami olyasmi” és rám mosolygott. De aztán az este folyamán többször hozzám ért, meg ok nélkül rám nézett és elmosolyodott, vagy csak úgy nyíltan rám mosolygott. Nem tudom hogyan kell flörtölni, vagy bármi ilyesmi. Eddig még nem tetszett csaj, csak szexeltem 1-2vel, de ott is főleg ők kezdeményeztek először. 21F



jún. 10. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyél laza, játékos, nyitott, érdeklődő.Fogd fel ezt egy játéknak, aminek nincs tétje.
jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

-Milyen öltözködési stílus jön be a pasikon?

-szerinted te melyikbe tartozol?

-nem tudom

-szerintem a lezser, de elegáns, nem túlcsicsázott az tök jó. Nem tetszenek a mindenféle nagy márka jelzések, mintás pólóból a kreatívak, vagy valami jó kis rock banda..De szerintem egy egyszerű farmer és egyszínű póló az visszafogott, elegáns, átlagos, mégsem túl sok, teljesen jó, főleg ha alapból tetszik a pasi.


En ezt mondtam volna:

-Szeretem a buta,donteskeptelen fuldoklas es pofozast elvezo noket es felajanlom mindharmunkat ,miutan leterdeltel.

jún. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Te jössz be neki és nem a ruhád, csak ennyit akart finoman közölni.

Bizonyos szempontból a ruha még akadály is lenne neki, ha érted! ;P

jún. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 azért ez annyira nem volt nyílt szexuális utalás, mert az lejött volna. Szóval ezek szerint, ha bejövök neki, vagy többet akar, vagy csak nem olyan rámenős…
jún. 10. 23:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy vannak eleve flörtölös csajok, akik kb. mindenkivel ilyenek. Ki kéne deríteni másokkal hogy viselkedik.
jún. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bejössz neki és kész. Fiatalok vagytok. Ne csesszétek el az időt fölösleges agyalással. Később bánni fogod.
jún. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
4. Van olyan nő aki olyan mint a fadarab mégis vannak vágyai, vagy túl jól kommunikál, vagy hatalmas színésztehetség. Sokszor egy profi elől is rejtegetik a legbelső titkaikat és némelyik nagyon jól csinálja. Az csinálja a legjobban aki önmaga elől is titkolja. :)
jún. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

"teljesen jó, főleg ha alapból tetszik a pasi"


Itt a lényeg! A többi csak rizsa!

Márpedig ha egy nő bókol az azt jelenti hogy bejössz neki.

És ha bejössz neki, nagy eséllyel ott lent is felpiszkáltad, akár bevallja, akár nem. A kérdés hogy mit kezdesz ezzel a helyzettel.

jún. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!