Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok,olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok,olyan pasival akinek a hálószobájában tolóajtó van?

Figyelt kérdés

Nem az a standard 75-ös,90-es beltéri ajtó lenne,hanem egy sima tolóajtó.

Egy olyan tolóajtó amiben nincs zárbetét,zár,nincs rajta kilincs,egyszóval nem lenne zárható



jún. 8. 08:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Tolóajtós pasival szóba se állnék.

Max hanyomásos.


Úgy látom a mostani fiúk ezen az oldalon teljesen be vannak kattanva

jún. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most elképzeltem.. 😅


""

-Szia!

-Szia.

-Már többször láttalak itt és már az elején nagyon szimpatikus voltál.. Arra gondoltam hogy megihatnánk egy kávét valahol, persze ha van hozzá kedved.

-Végül is miét ne. benne vagyok! :)

-Jajj majd elfelejtettem, fontos megemlítenem hogy tolóajtó van a hálószobámban!

-Micsoda? tolóajtó van a szobádban?? Őőőő.. izé.. azt hiszem hogy bekapcsolva felejtettem a sütőt, most rohannom kell! Szia..""

jún. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül élsz, vagy anyuci, apuci is ott van?
jún. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
12-es én is ezen agyaltam, de úgy, hogy vajon én nőként hogy hozom elő... "figyu, ugye nincs tolóajtód?" :-) :-)
jún. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
78%

Jaj, itt mindig azt hazudják a lányok hogy nem számít milyen típusú az ajtód, a valóságban meg kb az első kérdésük a randiappokon... kb esélytelen vagy tolóajtóval, lehetsz te Brad Pitt is, ha tolóajtód van akkor beszoptad. Van egy spanom, ronda mint az ördög, de minden ajtaja nyíló ajtó, és minden bulinan leszopják a wc-ben.


Lányok miéry kell azt hazudnk hogy nem számít az ajtó fajtája???

jún. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
15, igazad van, számít az ajtó. 44n.
jún. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
75%
Mindössze 12 centis merev farkamat lefotóztam, de a háttérben ott volt a kifelé nyíló ajtó. 2 óra múlva már nálam volt a csaj, akinek küldtem a képet. Tolóajtóval nem lett volna ekkora sikerem az biztos.
jún. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
17, mindig vannak örömök az életben, hogy megtaláljátok a hozzánk vezető út apró titkait.
jún. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Itt nem a tolóajtó lesz a probléma. Máshol keresendő.
jún. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

13#

Egyedül élek egy 1,5 szobás lakásban.

Ha az számít valamit a nappali ajtaja a szokásos standard

90-es MDF lapos beltéri ajtó

jún. 8. 10:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!